دانلود فیلم سینمایی آن سفر کرده 1363 با کیفیت عالی

در این پست شما می توانید فیلم سینمایی آن سفر کرده فیلمی به کارگردانی احمد نیک آذر و نویسندگی مجید قاری زاده ساختهٔ سال ۱۳۶۳ هجری شمسی را دانلود نمایید.

دانلود فیلم سینمایی آن سفر کرده 1363 با کیفیت عالی و پخش آنلاین

در این پست شما می توانید فیلم سینمایی آن سفر کرده فیلمی به کارگردانی احمد نیک آذر و نویسندگی مجید قاری زاده ساخته ی سال ۱۳۶۳ هجری شمسی را دانلود نمایید.

دانلود فیلم سینمایی آن سفر کرده 1363 با کیفیت عالی

نام فیلم سینمایی : آن سفر کرده
کارگردان و تهیه کننده : احمد نیک آذر
نویسنده : مجید قاری زاده
موسیقی : فریدون شهبازیان
فیلم برداری : کریم دوامی
تدوین : سیاوش شاکری
مدت زمان : 96 دقیقه
سال تولید : 1363 هجری شمسی
موضوع : اجتماعی

گروه بازیگران فیلم سینمایی آن سفر کرده :
۱- حسین کسبیان ۲- فردوس کاویانی ۳- محمدتقی کهنمویی ۴- سیاوش طهمورث ۵- احمد عباسقلی ۶- محسن صادقی ۷- بهرام علیان ۸- شکوفه کوثری ۹- مهرداد دانش پور ۱۰- حمید دلشکیب ۱۱- منوچهر بهروج ۱۲- عطاءاله مرادی ... ساواکی

خلاصه داستان فیلم سینمایی آن سفر کرده :

رحمان که با پدر پیر افلیجش ، باباحمزه ، در روستا زندگی می کند دو فرزند با نام های سیف الله و حجت دارد. حجت به شهر مهاجرت کرده و در کارخانه ای مشغول کار است. رحمان که در گاوداری ارباب ده کار می کرده به توصیه پدرش در زمین مزروعی شان مشغول کشت و کار می شود. ارباب می خواهد زمین های روستائیان را از چنگشان در آورد و تصاحب زمین های رحمان را به عنوان گام نخست بر می گزیند ، مرافعه درمی گیرد. یکی از روستائیان به نام جواد رئیس گاوداری را از پای در می آورد. بعد از این واقعه ،‌ سیف الله نیز که از پیش هوای رفتن به شهر را در سر داشته پشیمان می شود و به پدر در زراعت زمین یاری می رساند.

فیلم و انیمیشن ضیاءالصالحین

Share

دیدگاه‌ها

عالی

قابل توجه کاربران عزیز! با اعلام وزارت ارتباطات هزینه های دانلود در کلیه سایتهای ضیاءالصالحین نیم بهاء محسوب می شوند.