درج آگهی تبلیغاتی در سایت ضیاءالصالحین

واحد سایبری اعلام کرد؛
آگهی تبلیغاتی در سایت
با درج آگهی تبلیغاتی در سایت ضیاءالصالحین بیشتر دیده خواهید شد! - تبلیغات پذیرفته می شود. - تبلیغات در سایت - تبلیغات در صفحات پر بازدید

درج آگهی تبلیغاتی در سایت ضیاءالصالحین

درج آگهی تبلیغاتی در سایت ضیاءالصالحین - با درج آگهی تبلیغاتی در سایت ضیاءالصالحین بیشتر دیده خواهید شد! - تبلیغات پذیرفته می شود. - تبلیغات در سایت - تبلیغات در صفحات پر بازدید

واحد سایبری بنیاد فرهنگی تربیتی ضیاءالصالحین در حال حاضر دارای چندین سایت تخصصی و عمومی شامل «سایت مرکزی ضیاءالصالحین»، «خلق ضیاءالصالحین (پایگاه تخصصی اخلاق و تربیت)»، «طب ضیاءالصالحین (پایگاه جامع علوم پزشکی اعم از طب اسلامی - سنتی و طب نوین)»، «نگارخانه ضیاءالصالحین (بانک تصاویر) »، «بازار اندروید ضیاءالصالحین»، «فیلم و انیمیشن ضیاءالصالحین»، «نت ضیاءالصالحین»، «لینکستان ضیاءالصالحین (لینکستان سایت ها و پایگاههای ارزشی)»، «ترکی آذربایجانی ضیاءالصالحین» و «روسی ضیاءالصالحین» که به سرعت این سایت های تخصصی در حال افزایش و رشد هستند و علاوه بر این در تمامی شبکه های اجتماعی و پیام رسان حضور فعال دارد.

ماهانه بالای سه میلیون صفحه از سایت مرکزی ضیاءالصالحین (همین سایت حاضر) توسط مخاطبان مرور می شود.

شماره تماس مسئول تبلیغات : ۰۹۱۴۹۷۸۱۳۲۳
تماس با مدیر سایت : ۰۹۱۴۹۸۷۸۶۷۵

آگهی تبلیغاتی در سایت , درج آگهی تبلیغاتی در سایت ضیاءالصالحین

شما با درج آگهی در سایت ضیاءالصالحین بیشتر دیده خواهید شد!

تعرفه درج آگهی در سایت ضیاءالصالحین به صورت زیر است :

تبلیغات در هدر صفحه اصلی و صفحات داخلی : سه میلیون و پانصد هزار تومان در ماه

ستون سمت چپ در صفحه اصلی و صفحات داخلی : ردیف اول سه میلیون تومان در ماه ، ردیف دوم ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در ماه ، ردیف سوم به بعد دو میلیون تومان در ماه، (آگهی های ردیف سوم به بعد بر اساس اولویت زمان سفارش آگهی در سایت قرار می گیرند)

* تبلیغات با بازه بیش از شش ماه با تخفیف محاسبه می شود.

تخفیف ویژه: در راستای حمایت از تولیدات داخلی و کارآفرینان محترم، درج آگهی تبلیغاتی در سایت برای کارآفرینان و بنگاه های زود بازده تا سقف ۵۰ درصد تخفیف در نظر گرفته شد.

 

مشاهده همه پایگاه های ایجاد شده ضیاءالصالحین

Share