حفاظت از انقلاب از واجبات است

آیت الله العظمی نوری همدانی:
حضرت آیت الله نوری همدانی

به گزارش خبرنگار ضیاءالصالحین به نقل از حوزه،حضرت آیت الله  نوری همدانی پیش از ظهر امروز در درس خارج فقه خود که در مسجد اعظم برگزار شد، با اشاره به فرارسیدن ایام الله دهه فجر گفتند: شعارهای ابتدای انقلاب را نباید فراموش کنیم و مردم به این ترتیب به میدان آمدند و جان و خون دادند که ارزش های اسلامی به وجود آید. باید بیکاری و فقر از بین برود و فراوانی نعمت به وجود آید.
ایشان افزودند: سازش با اروپا و آمریکا از انقلاب به دور است و این انقلاب مسئولیت بزرگی به گردن مسئولان می گذارد تا در راه گفتمان امام خمینی(ره) حرکت کنند.
حضرت آیت الله نوری همدانی خاطرنشان کردند: انقلاب  اسلامی ایران و مجاهدت رزمندگان اسلام خواب از چشم مستکبران ربوده و 40 سال با عزت و افتخار در برابر کارشکنی های غرب و استکبار ایستاده است.
ایشان گفتند: در راهپیمایی 22 بهمن لازم است تا عزت، قدرت و وحدت خود را به دنیا نشان دهیم، البته باید در نظر داشت حرکت  پیرامون ولایت ضامن سعادت است.
این مرجع تقلید با بیان اینکه فقر و گرانی به دلیل پایین بودن ارزش پول است گفت: مسؤولان باید به مردم از نظر اقتصاد و فرهنگ خدمت کنند. امروز مردم از نظر گرانی، بیکاری و معیشت زندگی در سختی هستند.
معظم له در پایان با اشاره به اهمیت حفظ انقلاب گفتند:  حفاظت از انقلاب از واجبات است. هر کسی لازم است به اندازه توان خود به حفظ انقلاب بپردازد. در روز 22 بهمن می خواهیم به دنیا قدرت خود را در برابر اغتشاشات ضعیف اخیر نشان دهیم.

 

 

Share

قابل توجه کاربران عزیز! با اعلام وزارت ارتباطات هزینه های دانلود در کلیه سایتهای ضیاءالصالحین نیم بهاء محسوب می شوند.

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
برای سفارش تبلیغات کلیک کنید