فیلم سینمایی توبه علی گندابی 1390 (کامل)

لیست
  • دانلود فیلم سینمایی توبه علی گندابی
او پس از توبه به زیارت حضرت ابا عبدالله (علیه السلام) مشرف می شود و در نهایت در صحن حضرت امیر(علیه السلام) به خاک سپرده می شود.

فیلم سینمایی توبه علی گندابی 1390 (کامل)

فیلم سینمایی توبه علی گندابی روایتی دیدنی از توبه «علی گندابی»؛ داستانی واقعی از یک پذیرفته شده علی نامی در همدان در محله ای به نام گندآب زندگی می کرده ، این فیلم در سال 1390 شمسی به کارگردانی بابک کشن فلاح و پدرام زمانی ساخته شد.

مدت زمان: 73 دقیقه

بازیگران فیلم سینمایی توبه علی گندابی :

مجتبی مظفری ، میثاق جمشیدی ، میلاد موثقی ، حمید جهانگیری ، مستانه جم نیا و …

خلاصه داستان فیلم سینمایی توبه علی گندابی : 

روایتی دیدنی از توبه «علی گندابی»؛ داستانی واقعی از یک پذیرفته شده علی نامی در همدان در محله ای به نام گندآب زندگی می کرده که اسمش علی بود و چون در این محله زندگی می کند به او علی گندابی می گفتند علی گندابی فردی است که به همراه دوستان از هیچ گناهی ابایی ندارند تا اینکه شبی ازشبهای محرم با وجود مستی فراوان در ورودی شهر با شیخ حسن واعظ برخورد می کند و او را وادار می کند که روضه ای برایش بخواند. همین امر سبب دگرگونی و توبه او می شود. او پس از توبه به زیارت حضرت ابا عبدالله (علیه السلام) مشرف می شود و در نهایت در صحن حضرت امیر(علیه السلام) به خاک سپرده می شود.

فیلم مرتبط :
فیلم سینمایی توبه نصوح 1361 - محسن مخملباف

فیلم سینمایی توبه علی گندابی (کامل)

جهت دانلود و تماشای فیلم و سریال های بیشتر در موضوعات مختلف و متنوع (از قبیل فیلم سینمایی - سریال تلویزیونی - انیمیشن و کارتون - سخنرانی - تلاوت قرآن و...) می توانید با کلیک روی بنر فوق به سایت فیلم و انیمیشن ضیاءالصالحین مراجعه نمایید.

 

Share