دانلود فیلم سینمایی سرخپوست (کامل)

لیست
  • تیزر فیلم سینمایی سرخ پوست
  • دانلود فیلم سینمایی سرخپوست
زندانی قدیمی به دلیل مجاورت با فرودگاه تازه تاسیس شهر در حال تخلیه است. رئیس زندان سرگرد نعمت جاهد به همراه مامورانش مشغول انتقال زندانیان به زندان جدید هستند تا اینکه...

دانلود فیلم سینمایی سرخپوست

فیلم سینمایی سرخپوست به کارگردانی و نویسندگی نیما جاویدی و تهیه کنندگی مجید مطلبی از سری فیلمهای درام محصول سال ۱۳۹۷ می باشد. این فیلم برای نخستین بار در سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و با نامزدی در ۸ رشته این جشنواره، توانست سیمرغ بلورین جایزه ویژه هیئت داوران را به خود اختصاص دهد.

دانلود فیلم سینمایی سرخپوست - دانلود فیلم سینمایی سرخ پوست

خلاصه داستان فیلم سینمایی سرخپوست

سال ۱۳۴۶، یک زندان قدیمی در جنوب به دلیل مجاورت با فرودگاهِ در حال توسعهٔ شهر در حال تخلیه است. سرگرد نعمت جاهد، رئیس زندان، به همراه مأمورانش در حال انتقال زندانیان به زندان جدید هستند و قرار است خود سرگرد به همراه افرادش تا عصر از زندان بروند. سرهنگ مدبر که مافوق جاهد است به نزد او در زندان می رود و می گوید که جاهد ترفیع گرفته و قرار است جانشین خود او شود. جاهد که از شنیدن این خبر خوشحال است در طی یک تماس تلفنی متوجه می شود که یکی از زندانیان به نام احمد سرخ پوست همراه با دیگر زندانیان نبوده است. تحقیقات بعدی، جاهد را مطمئن می سازد که سرخ پوست در زندان است و در جایی پنهان شده است. هم زمان، یک مددکار زندان به نام سوسن کریمی به دیدن جاهد آمده و به وی می گوید که حکم سرخ پوست از حبس به اعدام تغییر کرده است. جاهد که حکم ترفیع خود را در خطر می بیند به همراه نیروهای خود، تمام زندان را برای پیدا کردن سرخ پوست جست وجو می کند.

دانلود فیلم سینمایی سرخپوست - دانلود فیلم سینمایی سرخ پوست

بازیگران فیلم سینمایی سرخپوست :

نوید محمدزاده (سرگرد نعمت جاهد) - پریناز ایزدیار (سوسن کریمی) - آتیلا پسیانی (مدیر فرودگاه) - ستاره پسیانی (زن احمد سرخپوست) - امیر کیوان معصومی (استوار عباس ناجی) - حبیب رضایی (زندانی) - مانی حقیقی (سرهنگ مدبر) - اسماعیل پوررضا (سید داوود) - محمدرسول صفری (سروان رئوف) - یدالله شادمانی (پیرمرد) - علی مردانه (استوار اسدی) - مرتضی علی عباس میرزایی (زندانی)

ژانر : درام
موسیقی : رامین کوشا
سال تولید : 1397 | سال انتشار : 1398
مدت زمان : ۱۰۰ دقیقه

Share