پیام تسلیت رهبری در پی درگذشت آیت الله مصباح یزدی + نماز

تصاویری از آیت‌الله مصباح یزدی در کنار رهبر انقلاب
مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی درگذشت عالم ربانی، فقیه و حکیم مجاهد، آیت الله مصباح یزدی را تسلیت گفتند.

پیام تسلیت رهبری در پی درگذشت آیت الله مصباح یزدی + نماز

در این بخش پیام تسلیت رهبری در پی درگذشت آیت الله مصباح یزدی قدس سره به همراه تصویر نماز رهبر معظم انقلاب بر پیکر مطهر آیت الله مصباح تقدیم حضورتان می گردد..

به گزارش خبرنگار ضیاءالصالحین؛ مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی درگذشت عالم ربانی، فقیه و حکیم مجاهد، آیت الله مصباح یزدی را تسلیت گفتند.

پیام تسلیت رهبری در پی درگذشت آیت الله مصباح یزدی + نماز

متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

با تأسف و تأثر فراوان خبر درگذشت عالم ربانی، فقیه و حکیم مجاهد، آیةالله آقای حاج شیخ محمدتقی مصباح یزدی را دریافت کردم. این، خسارتی برای حوزه ی علمیه و حوزه ی معارف اسلامی است. ایشان متفکری برجسته، مدیری شایسته، دارای زبان گویائی در اظهار حق و پای با استقامتی در صراط مستقیم بودند. خدمات ایشان در تولید اندیشه ی دینی و نگارش کتب راه گشا، و در تربیت شاگردان ممتاز و اثرگذار، و در حضور انقلابی در همه ی میدانهائی که احساس نیاز به حضور ایشان میشد، حقاً و انصافاً کم نظیر است. پارسائی و پرهیزگاری خصلت همیشگی ایشان از دوران جوانی تا آخر عمر بود و توفیق سلوک در طریق معرفت توحیدی، پاداش بزرگ الهی به این مجاهدت بلند مدت است.

اینجانب که خود سوگوار این برادر قدیمی و عزیز میباشم، به خاندان گرامی و فرزندان صالح و دیگر بازماندگان ایشان و نیز به شاگردان و ارادتمندان این معلّم بزرگ و به حوزه ی علمیه تسلیت عرض میکنم و علوّ درجات ایشان و مغفرت و رحمت الهی را برای ایشان مسألت مینمایم.

سیّدعلی خامنه ای
۱۳ دی ماه ۱۳۹۹ 

پیام تسلیت رهبری در پی درگذشت آیت الله مصباح یزدی

گفتنی است که حضرت آیت الله خامنه ای مدظله العالی صبح امروز با حضور در کنار پیکر آیت الله مصباح یزدی رضوان الله تعالی علیه، ضمن قرائت نماز و فاتحه با آن برادر قدیمی و حکیم مجاهد وداع کردند.

ayatollah-mesbah-www.Ziaossalehin.ir-Namaz-Mayyaet.jpg

Share

دیدگاه‌ها

انا لله و انا الیه راجعون
آیت الله مصباح سرداری کم‌ نظیر و نام ‌آور در عرصه ی مجاهدت علمی و دینی بودند.