سریال آتش در گلستان قسمت آخر 21 (دانلود و پخش)

دریافت ویدئو
دانلود فایلاندازه
فایل دانلود سریال آتش در گلستان قسمت آخر135.2 مگابایت
سریال «آتش در گلستان» داستان «طاهره دباغ» است که او را با لقب مادربزرگ انقلاب می شناسند. او چریک مسلح و زندانی سیاسی در زمان حکومت پهلوی بود.

سریال آتش در گلستان قسمت آخر 21 (دانلود و پخش)

سریال آتش در گلستان از سری سریالهای مرتبط با دفاع مقدس یک مجموعه تلویزیونی ایرانی محصول سال ١۴٠٠ به کارگردانی و نویسندگی پرویز شیخ طادی و تهیه کنندگی سیدحامد حسینی است. ماجرای سریال «آتش در گلستان» داستان «طاهره دباغ» (مرضیه حدیدچی) است که او را با لقب مادربزرگ انقلاب می شناسند. او چریک مسلح و زندانی سیاسی در زمان حکومت پهلوی بود.

برای دسترسی به سایر قسمتهای «سریال آتش در گلستان» اینجا کلیک کنید

آتش در گلستان , سریال آتش در گلستان , فیلم آتش در گلستان , آتش در گلستان قسمت

⮜ خلاصه داستان سریال آتش در گلستان :

این سریال که پیش از این «خداحافظ مادر» نام داشت، روایتگر قصه‌ای زنانه و در عین حال حماسی در خطه غرب کشور است که در سال ۱۳۵۸ اتفاق می‌افتد و مرضیه حدیدچی معروف به طاهره دباغ در شکل‌گیری این قصه احساسی حماسی نقش موثری دارد.

طاهره دباغ که به او لقب مادربزرگ انقلاب را داده‌اند، چریک مسلح و زندانی سیاسی در زمان حکومت پهلوی بود که در دوران تبعید امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) در پاریس محافظ شخصی خانواده ایشان بود.

آتش در گلستان , سریال آتش در گلستان , فیلم آتش در گلستان , آتش در گلستان قسمت

⮜ بازیگران سریال آتش در گلستان :

پانته آ سیروسمرجان قمریمهران نائلفریدون محرابیفرید قبادیداریوش فائزیمحمدولی فروتنمهری آل آقاامید شوندیحامد شیخیآرزو تاج نیامجید کریمیشهرام شکیباعلی اکبر اصانلواحمد لشینینسرین احمدخانیعلیرضا حنیفیفرهاد عندلیبیاعظم کبودیانالهام نورانیمریم نورانی

Share