جدول ضرب

انجمن‌ها: 

گفت: چند پزشك ايراني با ارسال يك نامه سرگشاده براي بشار اسد از وي خواسته اند به سوگند پزشكي خود توجه كند و به خواسته معترضان تن بدهد.
گفتم: ولي يكي از خواسته هاي اعلام شده معترضان، خروج سوريه از محور مقاومت و پيوستن به ديكتاتورهاي عرب براي سازش با اسرائيل است.

گفت: چه عرض كنم؟!
گفتم: معترضاني كه تعداد آنها در مقايسه با حاميان بشار اسد بسيار اندك و كم شمار است در سايت هاي خود از همراهي سوريه با حزب الله لبنان و حماس و ايران به عنوان «خيانت به آرمان اعراب»! ياد كرده اند.

گفت: باز هم چه عرض كنم؟! رژيم آل سعود هم تاكنون 20 ميليارد دلار به معترضان كمك مالي كرده و بعد از افشاي ماجرا فقط ميزان اين كمك مالي را كمتر از 20 ميليارد دانسته است!
گفتم: آمريكا و اسرائيل و اتحاديه اروپا و ديكتاتورهاي عرب كه با همه توان به سركوب خيزش هاي اسلامي منطقه مشغولند، از جريان اعتراضي در سوريه به شدت و آشكارا حمايت مي كنند.

گفت: حالا چرا اين چند پزشك عليه قتل عام مردم مظلوم بحرين و از جمله كشتار ده ها پزشك و پرستار بحريني توسط رژيم هاي آل سعود و آل خليفه بيانيه نداده اند؟!
گفتم: چه عرض كنم؟! از شخصي پرسيدند دو، دوتا چندتا ميشه؟ طرف يك كمي فكر كرد و بعد گفت؛ ميخواي بخري يا ميخواي بفروشي؟!

Share