محبوبه اسدی بازیگر نقش گل صنم در سریال «کلبه ای در مه»

انجمن‌ها: 

محبوبه اسدی بازیگر نقش گل صنم در سریال «کلبه ای در مه»

محبوبه اسدی یکی از بازیگران جدید در سریال «کلبه ای در مه» به کارگردانی حسن لفافیان است که در نقش گل صنم، ندیمه همسر(رزیتا غفاری) برزوخان (سام قریبیان) ایفای نقش کرده است.

محبوبه اسدی؛ از بازیگری تا روانشناسی

محبوبه اسدی در دو رشته بازیگری و روانشناسی درس خوانده است. او علاوه بر این که فارغ التحصیل بازیگری است،  دوره های کارگردانی را در کانون سینماگران جوان، دوره فیلمنامه نویسی را در کانون سینماگران جوان و دورهای بازیگری را علوم سینمایی گذرانده است.

اسدی سپس تصمیم گرفت در رشته روان شناسی نیز تحصیل کند و اکنون در این زمینه نیز کار می کند.

محبوبه اسدی بازیگر نقش گل صنم در سریال «کلبه ای در مه»

کارنامه بازیگری محبوبه اسدی

محبوبه اسدی در فیلم خانه ابری به کارگردان محمود طاهری، فیم پاگچی به کارگردانی محمد زنگنه و فیلم طوسی چرک تاب به کارگردانی کارگردانی یاسر عرب بازی کرده و علاوه بر این  در فیلم های کوتاه عینک دودی به کارگردانی علیرضا باصفا،  من و من به کارگردانی سهیل وفایی، تنهایی ملینا ساخته مجتبی هلیلی، اقیانوس آب  ساخته سمانه هادی افضل و خاموشی اثر رحمت عنایت به ایفای نقش پرداخته است.

 

بازی در نقش گل صنم در سریال کلبه ای در مه

نقش گل صنم در سریال کلبه ای در مه اولین تجربه تلویزیونی محبوبه اسدی است. گل صنم ندیمه همسر برزو خان است و اسدی به خوبی توانست نقش این زن را بازی کند.

حضور در سریالی مانند کلبه ای در مه که مجموعه ای خوش ساخت با عوامل حرفه ای است می تواند گامی تازه و محکم در کارنامه هنری اسدی تلقی شود.

 

فعالیت های دیگر محبوبه اسدی

اسید تا کنون دو فیلم کوتاه با نام های کافه پناه و سبز را کارگردانی کرده و علاوه بر این شخصیت پردازی نقش و همچنین بازیگری تدریس می کند و در دو موسسه خصوصی هنری نیز به عنوان مدیر عامل و رییس هیات مدیره فعالیت دارد.

Share