آموزش نصب نرم افزار IMO برای ویندوز(تماس صوتی و تصویری و چت) + دانلود

امروزه برنامه های زیادی در زمینه برقرای تماس های ویدیویی وجود دارند که از بین آنها میتوان به برنامه های Skype و IMO اشاره کرد که هم در کامپیوتر و هم در گوشی های اندرویدی و آی او اس قابل نصب هستند.

برنامه IMO که به نوعی یک مسنجر نیز میباشد قابل نصب بر روی گوشی های اندرویدی و آی او اسی و کامپیوتر های ویندوزی است و امکان برقراری تماس ویدیویی، ارسال عکس، ایموجی و متن به مخاطبین ذخیره شده در گوشی تان که دارای این نرم افزار هستند را میدهد.

نصب IMO در ویندوز

همانطور که ذکر کردیم نرم افزار IMO در ویندوز نیز قابل نصب میباشد. نسخه مخصوص ویندوز این نرم افزار را دانلود کنید. پس از اینکه این برنامه دانلود شد دو بار بر روی فایل اجرایی آن کلیک کنید تا اجرا شود.

نصب نرم افزار IMO در ویندوز

گزینه ی Install را کلیک کنید تا برنامه نصب شود. پس از اینکه برنامه نصب شد آن را اجرا کنید تا صفحه ای همانند عکس زیر ظاهر شود.

نصب نرم افزار IMO در ویندوز

ابتدا از بخش کشور ایران را انتخاب کنید و سپس شماره ای که با استفاده از آن در گوشیتان در IMO ثبت نام کرده اید را وارد کنید و Continue را کلیک کنید. حال برنامه IMO در گوشیتان را باز کنید و چک کنید که کد ارسال شده یا خیر. اگر برنامه IMO در گوشی شما نیست میتوانید با استفاده از لینک در بالای مقاله آن را دانلود و نصب کنید.

نصب نرم افزار IMO در ویندوز

کد را در برنامه IMO در ویندوز وارد کنید تا ثبت نام شما تکمیل شود. سپس وارد برنامه IMO خواهید شد.

نصب نرم افزار IMO در ویندوز

پایان/ موفق باشید...

پیوستاندازه
Package icon دانلود نرم افزار IMO برای ویندوز7.45 مگابایت
Share