فضای مجازی و تصادف های جاده ای صدمات زیاد به نظام وکشور وارد کرده است

حضرت آیت الله سبحانی
آیت الله العظمی سبحانی در دیدار نماینده ولی فقیه در سپاه:

به گزارش خبرنگار ضیاءالصالحین به نقل از حوزه, حضرت آیت الله سبحانی امشب در دیدار حجت الاسلام والمسلمین حاج صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه و هئیت همراه که در مؤسسه امام صادق(علیه السلام) برگزار شد گفتند:
هدف از تاسیس سپاه پاسداران این بود که با معنویت همراه شود و از این طریق حافظ انقلاب و اسلام باشد.این مرجع تقلید افزودند: این گروه درعین حال که مسلح اند به سلاح دینی و معنویت هم مجهز باشند و این معنویت باید در ذات سپاه باشد.
معظم له بیان داشتند: باید معنویت در هر دو بعُدجسم و روح آنها باشد، همین مسئله معنویت سلاح قوی در برابر دشمنان است.بنابراین اساس و جزء ذاتیات سپاه، اخلاق، ایمان و معنویت است.
 ایشان با بیان اینکه نباید از خارج کشور و فضای مجازی غافل شد گفتند: این که فضای مجازی باشد، کسی مخالف آن نیست، نمی گویم دیواردور آن بکشند، ولی باید از این فضا محافظت کرده و اجازه ندهیم خانواده ها غرق و گرفتار شوند.
حضرت آیت الله سبحانی گفتند: مسئله دیگر مسافرت ها است. این مسافرت ها، مشکلات زیاد برای کشور ایجاد کرده است. وقتی مسافرتها زیاد می شود، تصادفات زیاد  و مرگ و میرها زیاد می شود.
 معظم له بیان داشتند: این چه تبلیغاتی برای سفر است که انجام می دهند، این تصادفات خسارت برای کشور و نظام است. مردم به جای مسافرت به صله رحم و به دید و بازید اقوام و عیادت از بیمارها بروند.
حضرت آیت الله سبحانی اظهار داشتند: فضای مجازی و تصادف های جاده ای صدمات زیاد به نظام وکشور وارد کرده است، باید برای این مسئله فکری کرد.

 

Share

کاربران عزیز! به دلیل امتناع از پرداخت حق و حقوق ضیاءالصالحین از سوی یکتانت لطفا روی تبلیغات یکتانت کلیک نکنید