نیروی انتظامی با تلاش برای افزایش رضایت مردم در مسیر رضای خداوند متعال حرکت کند

آیت الله العظمی جوادی آملی در دیدار سردار اشتری:
آیت الله العظمی جوادی آملی
سردار اشتری: تلاش می کنیم تا در شهرهای زیارتی نیز به صورت ویژه از حضور گسترده زائران استقبال و امنیت مورد نیاز آنها را تامین کنیم.

به گزارش خبرنگار ضیاءالصالحین به نقل از حوزه, حضرت آیت الله جوادی آملی امروز در دیدار نوروزی سردار اشتری فرمانده ناجا با این مرجع تقلید که در قم برگزارشد، اظهارداشتند: سال جدید برای ما یک معلم به شمار می آید، زیرا می گوید همان گونه که من به کمال رسیدم، شما نیز باید به کمال برسید، از سوی دیگر حرکت مستمر و بدون توقف زمین در طول یک سال حاکی از آن است که ما نیز در طول سال بایستی مستمراً به وظایف و رسالت های خود عمل کنیم؛ در حقیقت، گذر زمان باید تجربه و آگاهی افراد را افزایش دهد.
این مرجع تقلید با بیان اینکه مردم ایران احترام ویژه ای نسبت به اهل بیت(علیهم السلام) دارند، گفتند: سادات در هر مکانی حضور یافتند آن مکان را به مهدتشیع تبدیل کردند، ورود فرزندان ائمه اطهار(علیهم السلام) به ایران موجب شد تا این کشور به مرکز تشیع تبدیل شود. حضرت آیت الله جوادی آملی با تاکید بر اینکه پرونده شهادت در نیروی انتظامی همچنان باز است، عنوان کردند: این موضوع یک برکت و سفره برای نیروی انتظامی است که باید به صورت ویژه از آن استفاده کرد. مفسر قرآن کریم کشفیات موادمخدر را یکی از رسالت های نیروی انتظامی دانستند و مطرح کردند: افزایش آمار کشفیات نشان از تلاش های مستمر دشمنان برای آسیب رساندن به جوانان کشور را دارد بنابراین برای رفع معضل اعتیاد باید علل گرایش برخی جوانان به مواد مخدر بررسی شود.
معظم له با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی یک سفارش علمی است، اضافه کردند: تحقق این اقتصاد، نیازمند کوشش گسترده در حوزه اقتصاد اسلامی و بانک اسلامی است. ایشان با بیان اینکه پای بیگانگان نباید به کشور باز شود، گفت: دشمنان و معاندان کشورمان در صدد هستند تا به دستاوردهای نظام اسلامی آسیب برسانند. حضرت آیت الله جوادی آملی با تاکید بر اینکه سبقت و سرعت در جاده فضیلت نیست، عنوان کردند: سبقت و سرعت در امور عقلی فضیلت است نه در امور جاده ای؛ برای کاهش تصادفات و تلفات ناشی از آن، مردم باید به قوانین احترام گذاشته و به تذکرات و توصیه های پلیس توجه کنند.
سردار اشتری نیز در ادامه این دیدار، با اشاره به اینکه نیروی انتظامی در سال گذشته به لطف الهی مأموریت های خود را به شیوه مطلوبی دنبال کرده است، اظهار کرد: هر چند در سال گذشته، فراز و نشیب ها و رخدادهای مختلفی را شاهد بودیم اما برای انجام رسالت های خود تلاش لازم را انجام داده ایم. وی به برگزاری مطلوب انتخابات ریاست جمهوری و شوراها اشاره و بیان کرد: در اربعین حسینی با استفاده از توان ۳۰ هزار نفر از نیروهای انتظامی به شیوه مطلوب توانستیم امنیت بیش از دو میلیون زائر را تامین کنیم.
فرمانده ناجا با بیان اینکه توطئه های دی ماه با هدایت های داهیانه مقام معظم رهبری، تلاش نیروی انتظامی و بصیرت مردم خنثی شد، خاطرنشان کرد: دشمن در دیگر توطئه ها همانند فتنه دراویش نیز نتوانست به نتیجه مورد نظر برسد. وی با اشاره به آمادگی قرارگاه نوروزی نیروی انتظامی، عنوان کرد: تصادفات و تلفات جاده ای نسبت به سال گذشته کاهش داشته و نیروی انتظامی تلاش کرده تا مردم سفر خوبی را داشته و دچار کمترین حادثه شوند.
سردار اشتری با تاکید براینکه نیروهای انتظامی در شهرهای زیارتی به صورت ویژه در حالت آماده هستند، اظهار کرد: نیروی انتظامی با تلاش برای افزایش رضایت مردم در مسیر رضای خداوند متعال حرکت کند. وی، عملکرد فرمانده انتظامی استان قم را مطلوب عنوان و بیان کرد: تلاش می کنیم تا در شهرهای زیارتی نیز به صورت ویژه از حضور گسترده زائران استقبال و امنیت مورد نیاز آنها را تامین کنیم. سردار اشتری با بیان اینکه برای تقویت روحیه انقلابی در نیروی انتظامی تلاش می کنیم، گفت تاکنون برنامه های مختلف معرفتی، بصیرتی و مذهبی را برای نیروهای پلیس دنبال کرده تا بتوانیم به فرمایشات رهبر انقلاب اسلامی در راستای انقلابی ماندن اقشار مختلف جامعه به نتایج موردنظر برسیم.

Share