ضیاءالصالحین دانلود فیلم سینمایی ماجرای نیمروز با کیفیت HD | ضیاءالصالحین

دانلود فیلم سینمایی ماجرای نیمروز با کیفیت HD

لیست
  • دانلود فیلم سینمایی ماجرای نیمروز
در سال های اول انقلاب، بعد از برکناری بنی صدر از ریاست جمهوری، سازمان مجاهدین اقدام به عملیات تروریستی در کشور کردند. از سوی دیگر، سازمان اطلاعات و سپاه با همکاری هم به دنبال دستگیری اعضای گروه مجاهدین خلق می باشند.

دانلود فیلم سینمایی ماجرای نیمروز با کیفیت HD

داستان فیلم سینمایی ماجرای نیمروز از این قرار است که؛ فیلم به ترورهای سال ۱۳۶۰ به دست گروه مجاهدین می‌پردازد. این درگیری‌ها پس از برکناری ابوالحسن بنی‌صدر به عنوان رئیس جمهور توسط مجلس شورای اسلامی شدت می‌گیرند. گروه‌های ضد حکومت مانند گروه سازمان مجاهدین خلق ایران|سازمان دست به جنگ داخلی در ایران پس از برکناری ابوالحسن بنی صدر و ترورهای موفق مقامات ارشد حکومت می‌زنند. از سوی دیگر، سازمان اطلاعات کشور و اطلاعات سپاه با همکاری هم درصدد دستگیری اعضای گروه سازمان منافقین هستند. در این میان، روابط سابق بین یکی از اعضای سپاه و زنی از اعضای گروه سازمان منافقین که در گذشته در دانشگاه همکلاسی بودند…

فیلم سینمایی ماجرای نیمروز

کارگردان : محمدحسین مهدویان
فیلم نامه نویس : حسین تراب نژاد و ابراهیم امینی
تهیه کننده : سید محمود رضوی
مدت زمان : 105 دقیقه
محصول ایران - 1395

بازیگران ماجرای نیمروز :

در این فیلم سینمایی بازیگرانی چون مهرداد صدیقیان ، احمد مهران فر ، هادی حجازی فر ، مهدی زمین پرداز ، حسین مهری ، محیا دهقانی ، لیندا کیانی ، امیراحمد قزوینی ، امیرحسین هاشمی و جواد عزتی با حضور مهدی پاکدل به ایفای نقش می پردازند.

رهبر معظم انقلاب نیز از طرفداران این فیلم است، او در دیدار با عوامل فیلم «ماجرای نیمروز» فرمودند: «فیلمتان عالی بود. … خیلی خوب بود. نشستیم استفاده کردیم و لذت بردیم. کار شما روی آن سکوی جشنواره هم بسیار بسیار خوب بود. اولاً کارگردانی عالی بود، بازیها عالی بود، قصه عالی بود، فیلم خوشُ ساخت بود، خیلی خوب بود. آن روزی که این قضیه اتفاق افتاد من دفتر امام بودم، همان ظهر. این بچه‌ها از جمله این آقای سیف‌اللّهی و اینها که بودند در قضیه، (محاصرهٔ منزل موسی خیابانی) آمدند گفتند که قضیه تمام شد. آمده بودند به امام گزارش بدهند … گریمها خیلی خوب بود. شهید بهشتی را خیلی خوب از آب درآوردید.»

Share

دیدگاه‌ها

خوب

عالی