دانلود فیلم سینمایی تشکیلات 1365 با کیفیت عالی

فیلم سینمایی تشکیلات فیلمی با نقش آفرینی مجید مظفری، افسانه بایگان و اکبر زنجانپور به کارگردانی منوچهر مصیری و نویسندگی مهدی ژورک ساختهٔ سال ۱۳۶۵شمسی است.

دانلود فیلم سینمایی تشکیلات 1365 با کیفیت عالی و پخش آنلاین

فیلم سینمایی تشکیلات فیلمی با نقش آفرینی مجید مظفری، افسانه بایگان و اکبر زنجانپور به کارگردانی منوچهر مصیری و نویسندگی مهدی ژورک ساختهٔ سال ۱۳۶۵شمسی است.

دانلود فیلم سینمایی تشکیلات 1365 با کیفیت عالی و پخش آنلاین

نام فیلم : تشکیلات
کارگردان : منوچهر مصیری
سال تولید : 1365 شمسی
موضوع : اجتماعی / حادثه ای
موسیقی : بابک بیات
مدت فیلم : 110  دقیقه

گروه بازیگران فیلم سینمایی تشکیلات :

۱- مجید مظفری ۲- افسانه بایگان ۳- اکبر زنجانپور ۴- مظفر مقدم ۵- غلامحسین نقشینه ۶- میرمحمد تجدد ۷- نرسی کرکیا ۸- فرخ نعمتی ۹- حسین زمانی ۱۰- سیاوش طهمورث ۱۱- سعید نورالهی ۱۲- جهانگیر محمدی ۱۳- خلیل موسوی ۱۴- حسین صفاریان ۱۵- علی کنگرلو ۱۶- مجتبی سرابی ۱۷- کاوه قزلباش

خلاصه داستان فیلم سینمایی تشکیلات :

یک گروه سلطنت طلب به عملیات ورود و توزیع مواد مخدر مشغولند. محمود، مأمور مبارزه با مواد مخدر، دو تن از اعضای گروه به نام سهراب و جواد را تعقیب می کند. سهراب دستگیر می شود و جواد می گریزد. تشکیلات سلطنت طلب برای خنثی کردن اقدامات محمود، رویا، همسر سابق او را که به توصیه تشکیلات و سازمان امنیت با محمود ازدواج کرده بوده است به ایران فرامی خواند تا به بهانه فرزندش امیر، به محمود نزدیک شود و میزان اطلاعات او را درباره تشکیلات دریابد. محمود زن را از خود می راند. گروه سلطنت طلب محمود را می رباید و رویا را مأمور می کند تا برای جلب اعتماد محمود او را نجات بدهد. محمود پس از فرار حیله را در می یابد و از محل اختفای رهبر تشکیلات، فرهمند، با خبر می شود. فرهمند قبل از دستگیری دستور قتل رویا را صادر می کند، اما محمود به موقع سر می رسد و در یک عملیات قهرمانانه رویا و امیر را نجات می دهد. رویا روانه زندان می شود.

فیلم و انیمیشن ضیاءالصالحین

Share

دیدگاه‌ها

سلام لینک دانلود نداره

علیکم السلام

با داشتن نرم افزار دانلود منیجر کار دانلود راحت میشه به شرطی که با مرورگر همگام سازی شده باشه:

لینک دانلود:

https://www.ziaossalehin.ir/sites/default/files/field/video/Tashkilat-HQ-Ziaossalehin.ir-1365.mp4

کسب درآمد

قابل توجه کاربران عزیز! با اعلام وزارت ارتباطات هزینه های دانلود در کلیه سایتهای ضیاءالصالحین نیم بهاء محسوب می شوند.