پوستر وفات ام البنین سلام الله علیها + فایل لایه باز (PSD)

وفات ام البنین سلام الله علیها

پوستر وفات ام البنین سلام الله علیها + فایل لایه باز (PSD)

پوستر وفات ام البنین سلام الله علیها به همراه فایل لایه باز (PSD) آن که به همت مجموعه عصر انتظار تهیه شده و خدمت شما عزیزان همیشه همراه تقدیم می گردد.

پوستر وفات ام البنین سلام الله علیها + فایل لایه باز (PSD)

بیشتر بخوانید : وفات حضرت ام البنین سلام الله علیها - ویژه نامه مادر ماه

پیشاپیش فرارسیدن سیزدهم جمادی الثانی ، سالروز وفات حضرت ام البنین سلام الله علیها ، روز تکریم مادران شهدا را خدمت شما عزیزان تسلیت و تعزیت عرض می کنیم.

به همین مناسبت از سری تصاویر عصر انتظار تصویری انتخاب و خدمت شما گرامیان همراه تقدیم می کنیم. برای این تصویر عبارت مبارک السلام علیک یا ام البنین با خط شکسته نستعلیق خطاطی شده که امید است از این تصویر بهترین بهره را ببرید و ما را نیز از دعای خیر خودتان بهره مند بفرمایید. إن شاء الله تعالی.

جهت دریافت و دانلود تصویر و فایل لایه باز آن ، یک صلوات برای سلامتی و تعجیل در فرج و امر ظهور مولای غریبمان ، آقا امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف بفرستید. (اللهم عجل لولیک الفرج)

پوستر وفات ام البنین سلام الله علیها + فایل لایه باز (PSD)

تصویر مرتبط : پوستر وفات حضرت ام البنین سلام الله علیها + به ضمیمه فایل لایه باز (PSD) آن

توجه : هر گونه استفاده از تصاویر (در انواع قالب های مختلف مثل بنر ، پوستر و یا امور تجاری) که موجب نشر فرهنگ ناب اسلامی می شود موجب رضایت و خوشحالی ما است.

عناصر استفاده شده در طرح ها یا توسط عصر انتظار طراحی شده اند و یا از سایت های مختلف از طریق جستجوی اینترنتی (وب گردی) به دست آمده اند، لذا منبع اصلی تصاویر در صورت مشخص بودن ، در توضیحات طرح ذکر خواهد شد ، در غیر اینصورت مسؤولیت رعایت حقوق کپی رایت بر عهده استفاده کننده خواهد بود.

با تشکر و آرزوی توفیقات روزافزون

یا علی مدد

پدیدآورنده: 
Share

قابل توجه کاربران عزیز! با اعلام وزارت ارتباطات هزینه های دانلود در کلیه سایتهای ضیاءالصالحین نیم بهاء محسوب می شوند.