فیلم سینمایی هدف سخت با کیفیت عالی (۱۳۷۷)

لیست
  • دانلود فیلم سینمایی هدف سخت ۱۳۷۷ با کیفیت عالی
یک گروه از رزمندگان برای پاکسازی میدان مین رهسپار جزیره مجنون می شوند. در حالی که آنها به پیشروی خود و پاکسازی منطقه ادامه می دهند، یک سرباز عراقی با دوربین آنها را که سوار سه قایق هستند می بیند و به ستاد فرماندهی خبر می دهد که...

دانلود فیلم سینمایی هدف سخت با کیفیت عالی (۱۳۷۷)

فیلم سینمایی هدف سخت فیلمی به کارگردانی هوشنگ درویش پور و نویسندگی توران اکبری از سری فیلمهای دفاع مقدس ساختهٔ سال ۱۳۷۷ هجری شمسی است.

نام فیلم: هدف سخت
کارگردان: هوشنگ درویش پور
سال تولید: ۱۳۷۷ هجری شمسی
موضوع: جنگی / دفاع مقدس

بازیگران فیلم سینمایی هدف سخت :

۱- بیژن درویش پور ۲- رضا سمیع پور  ۳- توران اکبری  ۴- حسین توشه  ۵- غضنفر طارمی ۶- منوچهر میرزایی  ۷- رامین درویش پور  ۸- جهانگیر شرینکار  ۹- حسن فرخنده  ۱۰- حسن رفیعی  ۱۱- حمیدرضا کشاورز  ۱۲- ابراهیم اسماعیل نیا  ۱۳- بهنام قربانی  ۱۴- هامون سیدی  ۱۵- احمد رسول زاده  ۱۶- الیاس قهرمانی  ۱۷- آرمین ایرانمنش  ۱۸- امید غلامی  ۱۹- جعفر طاهری  ۲۰- جواد مولایی  ۲۱- محمد قویدل  ۲۲- علی چولابی  ۲۳- ابراهیم عدالتخواه  ۲۴- حسین توداری  ۲۵- شهروز پورصیادی  ۲۶- اشکان موسی زاده  ۲۷- مقصود هوشیار  ۲۸- بهمن احدپور  ۲۹- عیسی قربان نژاد  ۳۰- محمد نمازی  ۳۱- شهرام افخمی  ۳۲- اسکندرزاده  ۳۳- کامل احدپور  ۳۴- جهانبخش اصلانی  ۳۵- رضا مهربان  ۳۶- رضا علی نیا  ۳۷- میثم رسول زاده  ۳۸- رضا کامران  ۳۹- بهروز پورسیدی

خلاصه داستان فیلم سینمایی هدف سخت :

یک گروه از رزمندگان برای پاکسازی میدان مین رهسپار جزیره مجنون می شوند. در حالی که آنها به پیشروی خود و پاکسازی منطقه ادامه می دهند، یک سرباز عراقی با دوربین آنها را که سوار سه قایق هستند می بیند و به ستاد فرماندهی خبر می دهد که ایرانی ها وارد معبر شده اند. فرمانده سنگدل نیروهایش را به مقابله با رزمندگان ایرانی می فرستد. نیروهای ایرانی به زودی درمی یابند که عملیات پاکسازی آنها لو رفته، اما حاجی فرمانده ایرانی به علی یادآور می شود باید حتماً در مأموریتشان موفق شوند. غواص های عراقی از زیر آب خود را به نیروهای ایرانی می رسانند و در فرصت های به دست آمده، با کارد به آنها حمله می کنند. حاجی با یکی از این غواص ها درگیر می شود و یکی از رزمندگان که از ضربه های کارد به سختی مجروح شده در آغوش حاجی جان می دهد. یاران دیگر حاجی، حسین و رضا هستند که درگیری ها را زیر نظر دارند. در حالی که حمله های دشمن همچنان ادامه دارد، علی متوجه می شود که یکی از عراقی ها قصد دارد به نیروهای ایرانی آرپی جی پرتاب کند. یک عراقی که به او جان سخت می گویند با حاجی درگیر می شود و موفق می شود او را به شهادت برساند. حسین اسیر می شود و در قایق موتوری دشمن مورد وحشیانه ترین شکنجه ها قرار می گیرد. علی و رضا خود را به قایق عراقی ها می رسانند و حسین را نجات می دهند. رضا با بی سیم به نیروهای پشتیبانی در مورد درگیری با دشمن خبر می دهد و در همین اثنا با یک عراقی دیگر درگیر می شود و او را می کشد. حسین، بار دیگر مورد اصابت گلوله های دشمن قرار می گیرد و در آخرین لحظه های زندگی اش، همسر و فرزند کوچکش را به یاد می آورد و پیشانی بندی که همسرش برای او دوخته بود از جیبش درمی آورد و روی پیشانی اش می بندد. رضا زمانی به او می رسد که حسین شهید شده است. او چنان از این موضوع غمگین می شود که مسلسل خود را مقابل نیروهای دشمن می گیرد و تعدادی از آنها را می کشد. او به همراه علی پیکر دوستشان را از آن منطقه دور می کنند ولی ناگهان مورد اصابت گلوله های مسلسل یک عراقی قرار می گیرد. علی تنها، با یک پرچم قرمز به راه می افتد.

فیلم سینمایی هدف سخت

جهت دانلود و تماشای فیلم و سریال های بیشتر در موضوعات مختلف و متنوع (از قبیل فیلم سینمایی - سریال تلویزیونی - انیمیشن و کارتون - سخنرانی - تلاوت قرآن و...) می توانید با کلیک روی بنر فوق به سایت فیلم و انیمیشن ضیاءالصالحین مراجعه نمایید.

Share

دیدگاه‌ها

خیلی خوب