دانلود فیلم سینمایی ستارگان خاک

لیست
  • دانلود فیلم سینمایی ستارگان خاک
شهیدی که پس از سالها ، که قبرش را به حهت تعمیر قبر باز کرده بودند ، از جنازه تازه اش ، خون تازه می چکید ! شهید عبدالنبی یحیایی ، در روستای تنگ ارم بوشهر

دانلود فیلم سینمایی ستارگان خاک

فیلم سینمایی ستارگان خاک فیلمی که بر اساس واقعیت، ساخته شده است. این فیلم به کارگردانی و نویسندگی عزیزالله حمیدنژاد ساختهٔ سال 1373 هجری شمسی است.

نویسنده و کارگردان : عزیزالله حمیدنژاد
موسیقی فیلم : سيدمحمد ميرزماني
سال انتشار : 1373 هجری شمسی
مدت فيلم : 90  دقيقه

خلاصه داستان فیلم سینمایی ستارگان خاک

ده سال پس از شهادت عبدالنبی در جنگ، پدر عبدالنبی و دوست صمیمی اش عیسی ـ که یک پایش را در جنگ از دست داده و پای مصنوعی دارد ـ به همراه اهالی روستا تصمیم می گیرند مزار او را عوض کنند. عیسی می خواهد به شهر برود و با پدر عبدالنبی سنگ بخرد، اما ارباب اجازه نمی دهد او به عنوان چوپان روستا، کارش را رها کند؛ به خصوص که قرار است عده ای برای خرید گوسفندها از شهر بیایند. با وجود این مخالفت، عیسی به شهر می رود و ارباب هم او را از چوپانی بر کنار می کند. نبش قبر آغاز می شود و اهالی روستا در کمال تعجب، پیکر عبدالنبی را سالم و دست نخورده می یابند. از طرفی، ارباب که از جستجوی چوپان خسته شده و نتیجه ای نگرفته، از عیسی می خواهد به سر کارش برگردد.

بازیگران فیلم سینمایی ستارگان خاک

۱- مهدی قلی پور ۲- محمد کمالی ۳- ناصر ندافیان ۴- مهدی فقیه ۵- مجتبی فیاض ۶- رضا زیتونی ۷- محمد سینا ۸- مرتضی فیروزی ۹- نورمحمد کاظم‌زاده ۱۰- علی شجاعی ۱۱- سکینه محبی ۱۲- زهرا مظلومی ۱۳- بنیامین ۱۴- رمضان امیری ۱۵- امان اله نیکنام ۱۶- رمضان کوهکن ۱۷- مهرشاد کارخانی

فیلم سینمایی ستارگان خاک

جهت دانلود و تماشای فیلم و سریال های بیشتر در موضوعات مختلف و متنوع (از قبیل فیلم سینمایی - سریال تلویزیونی - انیمیشن و کارتون - سخنرانی - تلاوت قرآن و...) می توانید با کلیک روی بنر فوق به سایت فیلم و انیمیشن ضیاءالصالحین مراجعه نمایید.

Share