نرم افزار Viper SmartStart - ریموت دزدگیر ماشین

موضوع: 
نرم افزار Viper SmartStart یکی از کارآمدترین برنامه های اندرویدی که امکان روشن و خاموش کردن خودرو از راه دور را برای دارندگان تلفن های هوشمند فراهم می کند.
نرم افزار ریموت دزدگیر ماشین - نرم افزار Viper SmartStart

نرم افزار Viper SmartStart - نرم افزار ریموت دزدگیر ماشین

نرم افزار Viper SmartStart یکی از کار آمدترین برنامه های اندرویدی است که امکان روشن و خاموش کردن خودرو از راه دور را برای دارندگان تلفن های هوشمند فراهم می کند. با گذر زمان و پیشرفت های سریع تکنولوژی در جهان، تلفن های هوشمند هر روز بیش از گذشته خود را به زندگی روزمره انسان ها گره زده و با حذف بسیاری از ابزارهای جانبی که تاکنون استفاده می کردیم، انجام امور مختلف را آسانتر کرده و در عین حال ما را به خود وابسته تر می نمایند. خودروها و تلفن های هوشمند هر دو بصورتی کاملا جداگانه زندگی ما را متحول کرده اند. خودروها رفت و آمد و حمل و نقل را برای ما آسان کرده اند و تلفن های هوشمند هم دسترسی به رایانه ها را در هر مکانی برای ما فراهم کرده است. اما نرم افزار Viper SmartStart هر دوی این وسایل جادویی را به هم پیوند داده است.

معرفی نرم افزار Viper SmartStart :

یکی از پر کاربرد ترین نرم افزارها برای اندروید Viper SmartStart است.
این برنامه این امکان را در اختیار ما می گذارد تا به راحتی به توانیم به خودروی خود در هر جایی دسترسی پیدا کنیم.
پیش از آنکه سوار خودرو به شوید آن را روشن کنید، درهای آن را قفل کنید و چندین و چند ویژگی که آن را از سایر برنامه های هم رده ی خود متمایز می کند.

نرم افزار ریموت دزدگیر ماشین - نرم افزار Viper SmartStart

ویژگی های نرم افزار Viper SmartStart :

- مکان دقیق خود روی خود را بر روی تلفن همراه خود ببینید.
- از راه دور خودرو را روشن کنید.
- در های خودرو را قفل و یا باز کنید.
- خطرهای پیرامون خودروی خود راه دور با تلفن همراه چک کنید.

توجه : لازم به ذکر است برای استفاده از نرم افزار Viper SmartStart باید به صورت سخت افزاری هم تغییراتی را بروی خودروی خود ایجاد کنید. همچنین توجه داشته باشید که این نرم افزار بر روی تبلت و گوشی های دارای سیستم عامل اندروید ۳.۰.۱ و بالاتر قابل نصب بوده و برای استفاده از آن باید سخت افزاری را که بین خودرو و دستگاه شما ارتباط برقرار می کند،خریداری نمایید.

نرم افزار Viper SmartStart - ریموت دزدگیر ماشین

Share