اینفوگرافیک شعار سال ۹۸؛ رونق تولید

اینفوگرافیک شعار سال ۹۸؛ رونق تولید

اینفوگرافیک شعار سال ۹۸؛ رونق تولید

رهبر معظم انقلاب اسلامی، مشکل اساسی کشور را همچنان مشکل اقتصادی عنوان کردند و با اشاره به مشکلات معیشتی مردم امسال را به نام « رونق تولید » نامگذاری کردند. انتخاب شعار رونق تولید نشان می دهد که همچنان اولویت کشور مسئله اقتصاد است.

  •  

رهبر معظم انقلاب اسلامی در اولین روز سال ۱۳۹۸ شمسی در اجتماع پرشور انبوه زائران و مجاوران حرم رضوی، سال ۹۸ شمسی را «سال فرصت ها» خواندند و با تأکید بر این که تحقق شعار امسال یعنی «رونق تولید» موجب ایجاد تحول در بخش های مختلف، افزایش اشتغال، حل مشکلات معیشتی، اصلاح نظام بانکی، افزایش ارزش پول ملی، حل مشکل تورم و توازن بودجه ای خواهد شد، سخنان مهم و پرنکته ای را درباره «مسائل سال جاری، مواجهه دولت های غربی با ایران و اقتصاد و رونق تولید» بیان کردند و در محور چهارم سخنان خود به تبیین وظایف جوانان در تحقق مفاد بیانیه راهبردی گام دوم پرداختند.

ایشان همچنین با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب و با تاکید بر این که «جوان ها باید شانه شان را زیر بار مسئولیت های دشوارِ کوچک و بزرگ بدهند؛ علاج مشکلات کشور این است» تاکید کردند: «ما در گام دوم انقلاب بایستی حرکت کشور را بر دوش جوان ها قرار بدهیم همچنان که در گام اول در دوره انقلاب هم هدایت را امام می کرد، اما حرکت را و موتور پیشرفت را جوانان روشن می کردند.»

  •  
  •  

توجه : برای مشاهده و دانلود اینفوگرافیک در اندازه اصلی و بزرگ تر روی تصویر آن کلیک کنید.

اینفوگرافیک شعار سال ۹۸؛ رونق تولید

Share

دیدگاه‌ها

خوب