عقب رفتگى زانو - دکتر سعیدی

لیست
  • دانلود فیلم/ عقب رفتگى زانو - دکتر سعیدی
در این برنامه مباحثی پیرامون عقب رفتگى زانو توسط دکتر سعیدی در برنامه تلویزیونی طبیب توضیح داده می شود...

عقب رفتگى زانو - دکتر سعیدی

در این برنامه مباحثی پیرامون عقب رفتگى زانو توسط دکتر سعیدی در برنامه تلویزیونی طبیب توضیح داده می شود...

کارشناس : دکتر سعیدی - زمان پخش : 20-05-98

عقب رفتگى زانو -genu recurvatum- دکتر سعیدی

تهیه کننده: علی زاهدی

این برنامه گفتگو محور با هدف اطلاع رسانی و پيشگيری در حوزه سلامت، هر روز میزبان متخصصان رشته های مختلف پزشکی است . اجرای این برنامه برعهده پیمان طالبی است .

این برنامه  با هدف ارائه دانش پزشكی و آموزش همگانی  به مخاطبان روانه آنتن شبکه سه سیما  خواهد شد.

پیشنهادی: سایر قسمتهای برنامه طبیب

معمولا نوع سوالاتی که توسط مجری از کارشناسان پرسیده می شود همان هایی است که ممکن است در طول شبانه روز برایمان سوال برانگیز باشد و جایی در ذهنمان به آن فکر کنیم و حتی دوست داشته باشیم کسی پاسخ علمی و منطقی برایش داشته باشد، پس« طبیب» در این مورد توانسته به مخاطبش این حس را منتقل کند که می تواند برای شما شبیه یک کارشناس در دسترس  و مطمئن عمل کند و در زمان مشخصی از شبانه روز به آن مراجعه کنید و پاسخ سوال هایتان را دریافت کنید. همین اعتماد از سوی مخاطب هم حس می شود. نوع پرسش هایی که در حین پخش برنامه پرسیده می شود و گاهی ابراز ارادت مخاطبان به کارشناسانی که مدت ها است با انها عجین شده اند نشان می دهد مردم به این برنامه و کارشناسانش علاقه مند هستند و به ان اعتماد کردند و دوستش دارند.

هر چند که در این میان نباید از لحن صمیمانه برنامه و نحوه تعامل کارشناسان با مخاطب هم به راحتی گذشت که در این میان سهم به سزایی دارد.اما ایتم های ساده و کوتاه میان برنامه نیز توانسته لحن بهتری به برنامه بدهد و در جایی ضرباهنگ برنامه را تندتر کند.

عقب رفتگى زانو - دکتر سعیدی

جهت دانلود و تماشای فیلم و سریال های بیشتر در موضوعات مختلف و متنوع (از قبیل فیلم سینمایی - سریال تلویزیونی - انیمیشن و کارتون - سخنرانی - تلاوت قرآن و...) می توانید با کلیک روی بنر فوق به سایت فیلم و انیمیشن ضیاءالصالحین مراجعه نمایید.

پدیدآورنده: 
Share