فیلم سینمایی شاخه های بید (1367)

لیست
  • دانلود فیلم سینمایی شاخه های بید (1367)
فیلم سینمایی شاخه های بید فیلمی به کارگردانی و نویسندگی امرالله احمدجو محصول سال ۱۳۶۷ شمسی است.

فیلم سینمایی شاخه های بید (1367)

فیلم سینمایی شاخه های بید از سری فیلمهای تاریخی به کارگردانی و نویسندگی امرالله احمدجو محصول سال ۱۳۶۷ شمسی است.

خلاصه داستان فیلم سینمایی شاخه های بید :

حدوداً یک قرن پیش است. خالومراد که رعیت با تجربه و کاردان و عاقلی است، با کمک چهار پسر جوانش که هر یک در حرفه ای ماهر و استادند زندگی خوب و رو به راهی دارد. خان به مال و املاک او طمع می کند با دسیسه چینی مجبورش می کند با خانواده اش از آن ولایت فرار کند و در یک روستای دیگر که آنجا آشنایانی دارند، ماندگار می شوند. به زودی کار و بارشان می گیرد و مجدداً وضعشان خوب می شود و بار دیگر خان این ولایت طمع می کند که مال و املاکشان را از دستشان بستاند. اما پسر بزرگ خالو پیشنهاد تازه ای دارد.

بازیگران فیلم سینمایی شاخه های بید :

1. ججمشید مشایخی 2. رضا کرم رضایی 3. جمشید لایق 4. هادی اسلامی 5. رضا رویگری 6. محمود پاک نیت 7. حسین خانی بیک 8. عزت الله مقبلی 9. گوهر خیراندیش 10. عین الشریعه پران 11. فریبا جدی کار 12. صدرالدین حجازی 13. صدرالدین مهدویان 14. جعفر نوش آبادی 15. ماشاالله باقی 16. مرتضی جمالی 17. علی پناهیده 18. عباس پناهیده 19. ابراهیم اعراب 20. غلامعلی آزادمنش 21. حسن صاحبی 22. فرامرز بهرام پور 23. عزت الله مقصودی 24. رضا یعقوب نیا 25. حسن عربی 26. یدالله افشار 27. حسن اسدی 28. محمدتقی محمدی 29. علی محمد طاهری 30. محمود جعفری 31. آتش تقی پور 32. پرویز شاهین خو 33. پردیس افکاری

موسیقی: فرهاد فخرالدینی
فیلم‌برداری: حسین جعفریان
تدوین: رضا خضوعی
تاریخ‌های انتشار: ۱۳۶۷
مدت زمان: ۱۰۱ دقیقه

فیلم سینمایی شاخه های بید

جهت دانلود و تماشای فیلم و سریال های بیشتر در موضوعات مختلف و متنوع (از قبیل فیلم سینمایی - سریال تلویزیونی - انیمیشن و کارتون - سخنرانی - تلاوت قرآن و...) می توانید با کلیک روی بنر فوق به سایت فیلم و انیمیشن ضیاءالصالحین مراجعه نمایید.

Share

دیدگاه‌ها

خوب است.