فیلم سینمایی اشک سرما ۱۳۸۲ با لینک مستقیم

لیست
  • دانلود فیلم سینمایی اشک سرما ۱۳۸۲ با لینک مستقیم
اشک سرما را چنین روایت می‌کنند، در سرما آتش معنا پیدا می‌کند. هر که می‌آید مبهوت دل می‌بازد، یکی می‌آید که دل نمی‌بازد و آن گاه اشک سرما جاری می‌شود.

فیلم سینمایی اشک سرما ۱۳۸۲ با لینک مستقیم

فیلم سینمایی اشک سرما فیلمی است متعلق به سینمای جنگ ایران؛ اثری است ضدجنگ ساخته عزیزالله حمیدنژاد. این فیلم در سال ۱۳۸۲ ساخته شده است و داستان آن در کردستان ایران در زمان جنگ ایران و عراق اتفاق می‌افتد.

اشک سرما را چنین روایت می‌کنند، در سرما آتش معنا پیدا می‌کند. هر که می‌آید مبهوت دل می‌بازد، یکی می‌آید که دل نمی‌بازد و آن گاه اشک سرما جاری می‌شود.

پیشنهاد ویژه: فیلمهای سینمایی دفاع مقدس (دانلود + پخش آنلاین)

نام فیلم: اشک سرما

کارگردان: عزیزالله حمید نژاد

سال تولید: ۱۳۸۲ شمسی

موضوع: دفاع مقدس / عاشقانه / جنگی

خلاصه داستان فیلم سینمایی اشک سرما :

در جنگ و درگیری هایی که در کردستان شروع شده، بخش وسیعی از منطقه مین‌گذاری شده و هر روزه عده ای سرباز کشته می شوند. کاوه کیانی که در خنثی کردن مین ها تخصص دارد و فقط چهار ماه از خدمت سربازی اش باقی مانده برای مأموریت عازم منطقه می شود. از همان روز اول فرمانده تأکید دارد که بین سربازان و مردم معمولی هیچ گونه مراوده و دوستی نباید وجود داشته باشد، زیرا ممکن است در میان آنها ستون پنجمی و جاسوس هم باشند. کیانی چند بار در مأموریت‌هایش دختر چوپانی را می بیند که اطراف سنگر آنهاست.این دیدار هر روزه به تدریج به آشنایی تبدیل می شود. رابطه روناک با کیانی ابتدا خصمانه است، اما یک روز که هر دوی آنها در برف و کولاک گیر کرده اند. ابتدا کیانی و بعد روناک برای در امان ماندن از سرما به غاری در دل کوه پناه می برند. روناک بر اثر سرمای شدید دست و پاهایش یخ زده و کیانی آتش روشن می کند و دستکش و جورابش را بر تن او می کند و روناک را از مرگ نجات می دهد. این غار مخفی‌گاه روناک و جایی است که او با بی سیم با سران گروه چریکی تماس می گیرد. آنها به روناک می گویند زمان مناسب کشتن کیانی رسیده و او باید مأموریتش را انجام دهد. روناک خیلی سعی می کند، اما وقتی…

بازیگران فیلم سینمایی اشک سرما : 

پارسا پیروزفر ، گلشیفته فراهانی ، علی رویین تن ، نورالدین گودرزی …

Share

دیدگاه‌ها

فیلم بینظیری بود...ممنون