فیلم بهشت پنهان (1373)

لیست
  • دانلود فیلم بهشت پنهان
فیلم بهشت پنهان فیلمی به کارگردانی کامران قدکچیان و نویسندگی حمید خیرالدین، اسماعیل رحیم زاده ساختهٔ سال ۱۳۷۳ شمسی است.

فیلم بهشت پنهان (1373)

فیلم بهشت پنهان فیلمی به کارگردانی کامران قدکچیان و نویسندگی حمید خیرالدین، اسماعیل رحیم زاده ساختهٔ سال ۱۳۷۳ شمسی است.

خلاصه داستان فیلم بهشت پنهان :

«کوپر» سیاستمدار ی با ازدواج دخترش نرجس (که قبلاً ملیکا نام داشته) با یک جوان دانشجوی ایرانی «علیرضا» مخالف است، اما دخترش به رغم مخالفت‌های پدر با «علیرضا» ازدواج می‌کند. «کوپر» که موقعیت و پست خود را در خطر می‌بیند، غریبه‌ای آدمکش را اجیر می‌کند تا علیرضا را بکشد. آدمکش جوانی به نام «خسرو» است که با همسرش «یاسمین» که مبتلا به ایدز است در پاریس زندگی می‌کند. «خسرو» قرار می‌گذارد تا در برابر دریافت ویزای آمریکا «علیرضا» را بکشد اما پس از آشنایی با او از قصد خود منصرف می‌شود و در حالی که خود دچار تحولات روحی شده است به «علیرضا» و «نرجس» کمک می‌کند تا به ایران فرار کنند...

بازیگران فیلم بهشت پنهان :

ابوالفضل پورعرب(خسرو)، فاطمه گودرزی(یاسمن)، حسین فلاح(علیرضا)، سامانتا شونبرگ(نرجس)، خرم راشدی(گوریل)، سیدرضا جدا(کوپر)، حسن نوری(بهروز)، ژیلبر کاندرو(سرایدار)، ممدو مایا(راننده کوپر)، میشل شاردون(جاهل جلوی کاباره۲)، ژووایو کرنتا(پیرمرد محله نقاشها)، سسیلیا مارتین(منشی کوپر)، ژوزه اشتنبرگ(جاهل جلوی کاباره۱)، شهریار پارسی پور(حداد)

 

فیلم بهشت پنهان

جهت دانلود و تماشای فیلم و سریال های بیشتر در موضوعات مختلف و متنوع (از قبیل فیلم سینمایی - سریال تلویزیونی - انیمیشن و کارتون - سخنرانی - تلاوت قرآن و...) می توانید با کلیک روی بنر فوق به سایت فیلم و انیمیشن ضیاءالصالحین مراجعه نمایید.

Share