سریال تلویزیونی پرواز در ارتفاع صفر (کامل)

لیست
  • سریال پرواز در ارتفاع صفر قسمت ۱
  • سریال پرواز در ارتفاع صفر قسمت ۲
  • سریال پرواز در ارتفاع صفر قسمت ۳
  • سریال پرواز در ارتفاع صفر قسمت ۴
  • سریال پرواز در ارتفاع صفر قسمت ۵
  • سریال پرواز در ارتفاع صفر قسمت ۶
  • سریال پرواز در ارتفاع صفر قسمت ۷
سریال تلویزیونی پرواز در ارتفاع صفر به کارگردانی عبدالحسن برزیده که سال ۱۳۹۶ در هفت قسمت از شبکه اول سیما پخش شد...

سریال تلویزیونی پرواز در ارتفاع صفر (کامل)

سریال تلویزیونی پرواز در ارتفاع صفر به کارگردانی عبدالحسن برزیده که سال ۱۳۹۶ در هفت قسمت از شبکه اول سیما پخش شد...

سریال تلویزیونی پرواز در ارتفاع صفر (کامل)

فیلمهای بیشتر در: فیلمهای سینمایی دفاع مقدس (دانلود + پخش آنلاین)

گروه فیلم : اجتماعی - دفاع مقدس

بازیگران سریال تلویزیونی پرواز در ارتفاع صفر :

علی عمرانی - شاهرخ استخری - سوگل خلیق - عمار تفتی - حمیدرضا نیکدل - محمد عمرانی - رضا رادمنش - بهاره ریاحی - مجید جعفری - حدیث تهرانی - رضا مسعودی - پیام داداشیان

خلاصه داستان سریال تلویزیونی پرواز در ارتفاع صفر :

عبدالحسن برزیده که آثار دفاع مقدسی از جمله مجموعه «دولت مخفی» را در کارنامه دارد، این بار از زاویه‌ای تازه به جنگ نگاه کرده و قرار است مخاطبان شبکه یک را همراه تازه‌ترین اثرش سریال «پرواز در ارتفاع صفر» کند.

او در این سریال زندگی یک خلبان جنگنده نیروی هوایی را در دوران دفاع مقدس روایت می‌کند، اما نکته جالب توجه این است که برزیده در این مینی‌سریال هفت قسمتی که پخش آن از روز جمعه ۳۱ شهریور مقارن با اول محرم شروع می‌شود، به خانواده رزمندگان توجه کرده است؛ موضوعی که شاید کمتر در آثار دفاع مقدس شاهد آن بوده‌ باشیم. پرواز در ارتفاع صفر هر شب ساعت ۲۲ و ۱۵ دقیقه روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود.

تهیه‌کنندگی مجموعه پرواز در ارتفاع صفر به عهده محمد نشاط است. شاهرخ استخری هم نقش اول سریال را بازی می‌کند؛ کیومرث، یک خلبان جنگنده. همچنین عمار تفتی هم در کنار او نقش خلبان جنگنده (فریدون) را به‌عهده دارد.

نقش همسران آنها را نیز به ترتیب سوگل خلیق و حدیثه تهرانی بازی می‌کنند که هر کدام دیدگاه‌های خاص خود را دارند. علی عمرانی نقش پدر همسر کیومرث را ایفا می‌کند. در این مجموعه، برادر علی عمرانی، (محمد عمرانی) با او همبازی است و نقش دوست قدیمی‌اش را ایفا می‌کند که در اثر اتفاقاتی درگیر سوءتفاهمی هم می‌شود. حمیدرضا نیکدل، بهاره ریاحی، رضا رادمنش، مجید جعفری، پیام داداشیان، بیژن افشار و رضا مسعودی دیگر بازیگران این اثر هستند.

Share