دانلود نرم افزار مفاتیح نوین - آیت الله مکارم شیرازی/ نسخه دسکتاپ

مفاتیح نوین که یک اثر بی نظیر است توسط آقایان قدسی و داودی و رسولی محلاتی و زیر نظر آیه الله ناصر مکارم شیرازی تدوین شده است. مفاتیح نوین از نظر حجم و قیمت همانند مفاتیح الجنان است اما از نظر اعتبار و سندیت کم نظیر است.
نرم افزار مفاتیح نوین

دانلود نرم افزار مفاتیح نوین - آیت الله مکارم شیرازی/ نسخه دسکتاپ

نرم افزار مفاتیح نوین به کاربران این امکان را می دهد که متن، ترجمه، تفسیر و تمام امکاناتی را که در بخش ادعیه و مناجات پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیه الله العظمی مکارم شیرازی مشاهده می کنند، بدون نیاز به ارتباط با اینترنت در رایانه خود داشته باشند.

دانلود نرم افزار مفاتیح نوین - آیت الله مکارم شیرازی/ نسخه دسکتاپ

مفاتیح نوین زیر نظر آیة الله العظمی مکارم شیرازی تألیف شده است. این اثر در واقع بازنویسی مفاتیح الجنان است اما از جهات مختلفی نسبت به آن برتری دارد. مفاتیح الجنان کتاب دعایی است که حدود نیم قرن است که در میان شیعیان به ویژه در ایران رواج دارد و مردم پس از قرآن کریم از آن برای نیایش استفاده می کنند. این کتاب را حاج شیخ عباس قمی رحمه الله (محدث قمی) تالیف کرده است.

مفاتیح نوین که یک اثر بی نظیر است توسط آقایان قدسی و داودی و رسولی محلاتی و زیر نظر آیة الله ناصر مکارم شیرازی تدوین شده است. مفاتیح نوین از نظر حجم و قیمت همانند مفاتیح الجنان است اما از نظر اعتبار و سندیت کم نظیر است.

برخورداری این نرم افزاری از امکان یاداشت برداری و چاپ متن ، موجب سهولت در بهره برداری محققین و فقه پژوهان گرامی از دروس مزبور خواهد شد.

 

Share

دیدگاه‌ها

متشکرم

ok

با سلام وتشکر - مشکل نمایش فونت فارسی دارد - در صورت امکان نوع فونت فارسی برنامه را به Unicode(UTF-8) تغییر دهید تا در کلیه رایانه ها قابل استفاده باشد . باتشکر

علیکم السلام
این نرم افزار تهیه شده توسط پایگاه اطلاع رسانی آیت الله مکارم شیرازی است و ما فقط آنرا بازنشر کردیم تا بدست مخاطبین و کاربران زیادی برسد... برای همین سورس آن در دست ما نیست...
ولی چنانچه ارتباطی با آن مجموعه داشتیم این مشکلات را حتماً إن شاءالله منتقل خواهیم کرد...

باتشکر

سلام ممنون

من هم به خداوند ایمان کامل دارم