تصویر و متن دعای روز نوزدهم ماه رمضان + فایل PSD

دعای روز نوزدهم ماه رمضان

تصویر و متن دعای روز نوزدهم ماه رمضان + فایل لایه باز (PSD)

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما در ماه صیام و ضیافت الهی؛ از سری  ادعیه روزانه این ماه، تصویری مزین به دعای روز نوزدهم ماه رمضان به همراه فایل لایه باز آن جهت استفاده و بهره مندی از آن تقدیم شما عزیزان می گردد. امید است در این ایام ما را نیز از دعای خیر خود بهره مند سازید. إن شاءالله تعالی

تصویر و متن دعای روز نوزدهم ماه رمضان + فایل PSD

متن و ترجمه دعای روز نوزدهم ماه رمضان :

بسم الله الرحمن الرحیم
«أللَّهُمَّ وَفِّرْ فیهِ حَظّی مِنْ بَرَکاتِهِ وَ سَهِّلْ سَبِیلی إلی خَیْراتِهِ وَ لاتَحْرِمْنی قَبُولَ حَسَناتِهِ یا هادِیاً إِلیَ الْحَقِّ الْمُبِین؛

خدایا! در این روز بهرۀ مرا از برکاتش وافر گردان و به‌سوی خیراتش، مسیرم را سهل و آسان ساز و از حسنات مقبول آن، مرا محروم مساز. ای هدایت‌کننده به‌سوی حق آشکار!»

مطالب مرتبط و پیشنهادی :
شرح دعاهای روزانه ماه مبارک رمضان توسط مرحوم آیت الله مجتهدی تهرانی(ره) + صوت
ماه مبارک رمضان - ویژه نامه ضیافت الله
ویژه نامه پیام ادعیه روزانه ماه مبارک رمضان
ویژه نامه چندرسانه ای ماه ترین ماه / ویژه ماه مبارک رمضان
 

برای دریافت تصویر، یک صلوات جهت تعجیل در ظهور آقا بقیة الله الأعظم (عجل الله تعالی فرجه الشریف) بفرستید.

تصویر و متن دعای روز نوزدهم ماه رمضان + فایل PSD

تذکر : هر گونه استفاده از تصاویر (در قالب بنر ، پوستر و یا امور تجاری) که موجب نشر فرهنگ اسلامی می شود موجب خوشحالی و رضایت ماست ولی مالکیت فایل ها در اختیار عصر انتظار می باشد و هیچ شخص و گروهی ، اجازه قرار دادن هیچ گونه محدودیتی در استفاده از فایل ها را نخواهد داشت.

عناصر استفاده شده در طرح ها یا توسط عصر انتظار طراحی شده یا از سایت ها و از طریق وبگردی و جستجوی اینترنتی به دست می آیند، منبع اصلی تصاویر در صورت مشخص بودن ، در توضیحات طرح ذکر خواهد شد ، در غیر اینصورت مسؤولیت رعایت حقوق کپی رایت بر عهده استفاده کننده خواهد بود.

یا علی مدد

پدیدآورنده: 
Share