تسلیت درگذشت حجت الاسلام والمسلمین خراسانی (ره)

علیرضا خراسانی, تسلیت درگذشت حجت الاسلام والمسلمین خراسانی (ره)
بنیاد فرهنگی و تربیتی ضیاءالصالحین با صدور پیامی درگذشت عالم متعهد، خدوم و متخلق در حوزه های علمیه، مرحوم حجت الاسلام والمسلمین علیرضا خراسانی را تسلیت گفت.

تسلیت درگذشت حجت الاسلام والمسلمین خراسانی (ره)

به گزارش خبرنگار ضیاءالصالحین؛ بنیاد فرهنگی و تربیتی ضیاءالصالحین با صدور پیامی درگذشت عالم متعهد، خدوم و متخلق در حوزه های علمیه، مرحوم حجت الاسلام والمسلمین خراسانی را تسلیت گفت.

تسلیت درگذشت حجت الاسلام والمسلمین خراسانی (ره)

بسم الله الرحمن الرحیم

انّا لله و انّا الیه راجعون

إِذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثُلِمَ فِی الْإِسْلَامِ ثُلْمَهٌ لَا یَسُدُّهَا شَیْءٌ إِلَی یَوْمِ الْقِیَامَهِ

با کمال تأسف و تأثر، خبر عروج عالم بزرگوار و روحانی شریف و بااخلاق حوزه علیمه قم و ستاد مدیریت حوزه های علمیه کشور، مرحوم مستطاب جناب حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ علیرضا خراسانی (رضوان الله تعالی علیه) قلب دوستان و شاگردان مکتب جعفری را سرشار از اندوه و غم کرد.

این عالم جلیل القدر علاوه بر تصدی مسئولیت امور مدیران و کادر مدارس دینی مراکز استانها در ستاد حوزه علمیه کشور، در طول عمر پربرکت خویش با گره گشایی از مشکلات سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف؛  خدمات شایان و قابل توجه و مجاهدت هایی در خور تأسی و الگوگیری برای طلاب و فضلای جوان حوزه علمیه از خود بر جای گذاشت.

ما نیز این مصیبت را به ساحت مقدس حضرت بقیة الله الاعظم (روحی و ارواح العالمین له الفداء)، همه علاقه مندان، همکاران، علما و فضلا و مردم غیور استان آذربایجان شرقی، همسر مکرمه، فرزندان محترم آن مرحوم و منسوبین مرحوم خراسانی صمیمانه تسلیت عرض نموده و علو درجات آن فقید سعید و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل از درگاه خداوند منان مسئلت داریم.

بنیاد فرهنگی تربیتی ضیاءالصالحین
اول آبان ماه ۱۳۹۹شــ / ۵ ربيع الاول ۱۴۴۲ هــ

Share

دیدگاه‌ها

خداوند رحمتشان کند