وصیت نامه جستجوگر نور شهید مجید پازوکی

تخمین زمان مطالعه: ۵ دقیقه
وصیت نامه جستجوگر نور شهید مجید پازوکی
وصیت من به تمام راهیان شهادت حفظ حرمت ولایت فقیه و مبارزه با مظاهر کفر تا اقامه حق و ظهور ولی خدا امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف است.

وصیت نامه جستجوگر نور شهید مجید پازوکی

بی شک تلاش در جهت باروری ثمره خون شهیدان سرافراز، وظیفه کسانی است که قلبشان برای اسلام و تداوم راه سرخ شهیدان و تحقق منویات رهبر معظم انقلاب، می تپد. به پاس جانفشانی های مخلصانه شهدای تفحص، در این بخش بر خود وظیفه می دانیم تا وصیت نامه جستجوگر نور شهید مجید پازوکی را مرور کنیم. در ادامه با ضیاءالصالحین همراه باشید تا از وصیت نامه جستجوگر نور شهید مجید پازوکی بهره ببرید.

وصیت نامه جستجوگر نور شهید مجید پازوکی

وصیت نامه جستجوگر نور شهید مجید پازوکی

گواهی می دهم که تو واحدی و بی همتا و بی نیاز از خلق و خالق رزق ...

خداوندا گواهی می دهم محمد رسول تو و آقای خلق و آخرین پیامبر صلی الله علیه و آله عالم است.

امروز روز اول ماه مبارک رمضان می باشد و ان شاءالله که در این ضیافت معنوی ما را نیز راه بدهند و میهمان شهدا و ارواح پاک قدسی باشیم و به مولای خود اقتدا کنیم و در راه حفظ اسلام و دین خدا و خدمت به خلق خدا با بدن خونین به دیدار حق بشتابیم اگرچه آلوده ایم، امید به رحمت خدا و عنایات اهل بیت علیه السلام داریم که جزء شهدای راه حسین بن علی علیه السلام باشیم.

 خدایا تو شاهدی که از اول انقلاب با عشق به فرزندان حضرت زهرا سلام الله علیها به خصوص امام خمینی رحمه الله زندگی کردم و بارها جانم را در راه خدا گذاشتم، ولی متاع آلوده بود و قابل خرید نبود، ولی به شهادت در راه ولایت و اسلام جوانی خود را خرج کردم. ان شاءالله در راه اسلام، ولی خدا و نایب امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف جان بدهم و به جمع با صفای دوستان بروم.

 وصیت من به تمام راهیان شهادت حفظ حرمت ولایت فقیه و مبارزه با مظاهر کفر تا اقامه ی حق و ظهور، ولی خدا امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف.

 نکند، ولی خدا را تنها بگذارید و خدای نکرده مثل امام علی علیه السلام غریب شود؛ به هوش باشید. روزی می رسد که امام زمان می آید و شرمنده ی او نباشید با عشق به شهادت و آماده شدن برای قیام مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف.

قرآن کتاب زندگی است، کتاب آخرت است، کتاب اخلاق است. هر چه بخواهید در این دریا هست و با توسل به قرآن و اهل بیت علیه السلام به سعادت برسید. ان شاءالله.

 وصیت من به همسرم که چندی یار و همراه این حقیر بود و سختی ها و کمبود ها را تحمل کرد، بنده از شما راضی هستم، خدا نیز از شما راضی باشد؛ به زندگی حضرت زهرا سلام الله علیها توسل کن و خود را با یاد خدا و قرآن حفظ کن ان شاءالله با تربیت علی و مجتبی آخرت خود را آباد کنی و همیشه برای بخشش گناه این حقیر از خدا طلب کن. ان شاءالله که شما نیز پس از زیارت خدا و اهل بیت علیه السلام با شهادت از دنیا بروی.

وصیت من به پدر و مادر عزیزم که اگر قدم خیری برداشتم از برکت وجود آن ها بود که خدا آخرت شما را آباد کند و دنیای شما را و عزت و سربلندی به شما عنایت کند که من از شما راضیم و دعا می کنم که هرچه بیشتر در راه خدا قدم بردارید و به زیارت خدا بروید. اگر در جنگ شهید نشدم، نبودن رضایت شما بود. از خدا و اهل بیت علیه السلام می خواهم که دل شما را از ما راضی کند و ما را به خیل کربلاییان برساند.

خدایا از غفلت ها و گناهان و جسارت ها و بی ادبی ها و نشناختن مقام تو طلب بخشش دارم.

پسران خوبم می دانم که عاشق اسلام و ولایت فقیه هستید، نکند به خاطر رضایت چند دنیاپرست دینارخواه، رضای خدا را زیر پای بگذارید.
 
خداوندا تو شاهدی که با تمام وجودم از رهبر عزیزم سیدعلی مظلوم حمایت کردم و به تمام همراهان و سربازان دلیر خمینی که می خواهند با خون خود جمهوری اسلامی را به صاحب اصلی خود بدهند سفارش می کنم که یک لحظه از حمایت علی زمانه کوتاهی نکنید و به مادر سادات اقتدا کنید و خود را سپر بلای امام و خط او قرار دهید و روسفید روز قیامت شوید که اصحاب یمین روسفید هستند.

وصیت نامه جستجوگر نور شهید مجید پازوکی

پدیدآورنده: 
Share