مهمترین هدف انقلاب؛ ایجاد حکومت جهانی

انجمن‌ها: 

مهمترین هدف انقلاب؛ ایجاد حکومت جهانی

بنا به فرمایشات معمار کبیر انقلاب اسلامی امام امت (سلام الله علیه)، ایجاد حکومت جهانی امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) مهمترین هدف انقلاب اسلامی می باشد...

مهمترین هدف انقلاب؛ ایجاد حکومت جهانی

معمار کبیر انقلاب اسلامی امام امت (سلام الله علیه) که همه ما تا قیامت و بعد از قیامت مدیون ایشان هستیم، فرمودند: «مسئولان ما باید بدانند که انقلاب ما محدود به ایران نیست. انقلاب مردم ایران نقطۀ‏‎ ‎‏شروع انقلاب بزرگ جهان اسلام به پرچمداری حضرت حجت ـ ارواحنافداه ـ است که‏‎ ‎‏خداوند بر همۀ مسلمانان و جهانیان منت نهد و ظهور و فرجش را در عصر حاضر قرار‏‎ ‎‏دهد. مسائل اقتصادی و مادی اگر لحظه ای مسئولین را از وظیفه ای که بر عهده دارند‏‎ ‎‏منصرف کند، خطری بزرگ و خیانتی سهمگین را به دنبال دارد. باید دولت جمهوری‏‎ ‎‏اسلامی تمامی سعی و توان خود را در ادارۀ هر چه بهتر مردم بنماید، ولی این بدان معنا‏‎ ‎‏نیست که آنها را از اهداف عظیم انقلاب که ایجاد حکومت جهانی اسلام است منصرف‏‎ ‎‏کند.»(1) 

استاد محمد شجاعی با یاد آوری این سخن امام خمینی رحمه الله گفت: حکومت جهانی حضرت مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و ایجاد دولت کریمه آن حضرت تحقق نمی یابد، مگر با فعالیتی که مسئولین جمهوری اسلامی در راستای رفع موانع ظهور و رشد فرهنگی جامعه باید انجام دهند. تلاش نکردن برای برقراری حکومت امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و کمک به استمرار غیبت، بزرگترین منکری است که انسان را در زمره ی خائنین به اسلام و امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) قرار می دهد.

مهمترین هدف؛ ایجاد حکومت جهانی

پی نوشت:
(1) جلد 21، صحیفه امام خمینی رحمه الله، صفحه 326.

پدیدآورنده: 
Share