همه آنچه باید درباره بیت کوین بدانید

لیست
  • دانلود فیلم/ همه آنچه باید درباره بیت کوین بدانید
در این پست قسمتی از برنامه تلویزیونی سلام صبح بخیر با موضوع همه ی آنچه باید درباره بیت کوین بدانید که جزو بحث های داغ ارزهای دیجیتالی روز محسوب می شود

همه آنچه باید درباره بیت کوین بدانید

در این پست قسمتی از برنامه تلویزیونی سلام صبح بخیر با موضوع همه ی آنچه باید درباره بیت کوین بدانید که جزو بحث های داغ ارزهای دیجیتالی روز محسوب می شود، خدمت تان تقدیم می گردد.

زمان پخش : 25-04-93

همه آنچه باید درباره بیت کوین بدانید

ارز دیجیتال یا Cryptocurrency یک فرم از پول الکترونیکی است. بیشتر ارزهای دیجیتال به منظور امنیت بیشتر، حذف واسطه ها و ناشناس بودن طراحی شده اند.

ارزهای دیجیتال، ارزهایی هستند که از رمزنگاری برای انتقال در اینترنت استفاده می کنند، رمزنگاری های ارزهای دیجیتال غیرقابل هک و پیگیری هستند.

ابتدا رمزنگاری در جنگ جهانی دوم برای انتقال پیام و فرمان های نظامی مورد استفاده قرار گرفت. در عصر دیجیتال، ریاضیات و علوم کامپیوتر برای امنیت ارتباطات، اطلاعات و انتقال پول مورد استفاده قرارگرفته اند.

 

اولین ارز دیجیتال بیت کوین است که در سال ۲۰۰۹ ایجاد شد و اکنون پادشاه دنیای ارزهای دیجیتال است. در چند سال گذشته ارزهای دیجیتال زیادی معرفی و عرضه شده اند. در حال حاضر حدود ۹۰۰ ارز دیجیتال در بازارهای جهانی تجارت می شود.

بیت کوین :

بیت کوین اولین و محبوب ترین ارزدیجیتال است. بیت کوین توسط فردی (یا افرادی) ناشناس به نام ساتوشی ناکاموتو در سال ۲۰۰۹ میلادی عرضه شد. ارزش کل بازار بیت کوین اکنون بیش از ۷۰ میلیارد دلار است.

همه آنچه باید درباره بیت کوین بدانید

مطالب مرتبط و پیشنهادی :

ارز دیجیتالی چیست؟ / کاربرد ارز دیجیتالی

ارز دیجیتال یا Cryptocurrency چیست؟

امنیت بیت کوین چیست؟

همه آنچه باید درباره بیت کوین بدانید

جهت دانلود و تماشای فیلم و سریال های بیشتر در موضوعات مختلف و متنوع (از قبیل فیلم سینمایی - سریال تلویزیونی - انیمیشن و کارتون - سخنرانی - تلاوت قرآن و...) می توانید با کلیک روی بنر فوق به سایت فیلم و انیمیشن ضیاءالصالحین مراجعه نمایید.

Share