دانلود رايگان نرم افزار «کرونا و دعا»/ نسخه ویندوز

مرکز مطالعات و پاسخ گویی به شبهات جدیدترین نرم افزار خود را با نام «کرونا و دعا ارائه کرد، که با رسالت ترویج مکتب اهل بیت (علیهم السلام) و پاسخگویی به سؤالات و شبهات دینی افتخار خدمت به جامعه اسلامی را دارد.
دانلود رایگان نرم افزار «کرونا و دعا»/ نسخه ویندوز

دانلود رایگان نرم افزار «کرونا و دعا»/ نسخه ویندوز

مرکز مطالعات و پاسخ گویی به شبهات جدیدترین نرم افزار خود را با نام «کرونا و دعا» ارائه کرد، که با رسالت ترویج مکتب اهل بیت (علیهم السلام) و پاسخگویی به سؤالات و شبهات دینی افتخار خدمت به جامعه اسلامی را دارد.

دانلود رایگان نرم افزار «کرونا و دعا»/ نسخه ویندوز

ویژگی های نرم افزار کرونا و دعا :

این  نرم افزار  که با هدف پاسخگویی به شبهات و سؤالات پیرامون کرونا و روشنگری در باب ارتباط آموزه های دینی و امراض و بلایا، تهیه و تولید گردید. این نرم افزار حاصل رصد، مطالعه، طبقه بندی و چکیده سازی صدها شبهه پیرامون کرونا و پاسخ به مهم ترین آنهاست که در مرکز مطالعات و پاسخگویی به شبهات، تحقیق و تدوین گردیده است.

دانلود رایگان نرم افزار «کرونا و دعا»/ نسخه ویندوز

بیشتر بخوانید: ویژه نامه کرونا ویروس و اتفاقات پیرامون آن

ویژگی های علمی نرم افزار کرونا و دعا :

۱. پاسخ های تخصصی: مرکز مطالعات و پاسخگویی به شبهات با حضور محققان و کارشناسان توانمند و تشکیل گروه های علمی - تخصصی سعی می کند، پاسخی جامع و متقن به سؤالات و شبهات پرسشگران ارائه کند.
۲. اتقان پاسخ ها: پس از ارجاع سؤال به کارشناس، وی پاسخ مناسب را تهیه می کند. این پاسخ، پس از نظارت مدیر گروه و تأیید او، برای بازبینی به ناظر گروه سپرده می شود. در نهایت، معاون پژوهش، قبل از ارسال پاسخ برای پرسشگر، آن را کنترل می کند. وجود سه مرحله نظارت، سبب می شود امکان هرگونه خطا یا اشتباه در پاسخ دهی به حداقل ممکن برسد. در خصوص پاسخ های نرم افزار، نظارت چهارم هم اعمال می شود تا پاسخ ها از کیفیت برتری بهره مند شوند.
۳. تفصیل پاسخ ها: پاسخ های ارائه شده، با میانگین ۳ صفحه، از گستره ی مطلوبی برخوردار بوده، سعی محققان بر این است که پاسخ هایشان، تمام جوانب سؤال را پوشش دهد؛ به نحوی که ابهامی برای پرسشگر باقی نماند.
۴. معرفی منابع: در پایان هر پاسخ، منابعی مرتبط با سؤال، برای استفاده ی پرسشگر معرفی شده است.
۵. مستند بودن پاسخ ها: پاسخ تهیه شده، از منابع دست اول و معتبر است که تماماً بصورت مستند ارائه شده است.

قابلیت های نرم افزار کرونا و دعا : 

۱- حجم کم.
۲- گرافیک زیبا.
۳- عدم نیاز به نصب.
۴- حذف صفحات متوالی.
۵- دسته بندی سوالات.
۶- نمایش پاورقی مربوط به پاسخ ها.
۷- معرفی منابع بیشتر برای هر پاسخ.
۸- نمایش پاسخ مربوط به هر سؤال با ساختاری مناسب.

جهت نمایش صحیح، حداقل Internet Explorer 7 مورد نیاز است.

پدیدآورنده: 
Share