کسب رتبه برتر مبلغ ضیاءالصالحین در سوگواره مجازی بلاغ

سومین نشست گروه های تبلیغ نوین

سومین نشست گروه‌های تبلیغ نوین با حضور معاون وزیر تعاون، کار‏ و رفاه اجتماعی در قم برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ضیاءالصالحین، سومین نشست گروه‌ های تبلیغ نوین قبل از ظهر پنج‌ شنبه با حضور معاون وزیر تعاون، کار‏ و رفاه اجتماعی‏ و دبیر شورای عالی فضای مجازی، رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و جمعی از طلاب و اساتید حوزه در سالن همایش‌ غدیر دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار شد.

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان در این همایش طی سخنانی ابراز کرد: اگر ما پیام‌ های خود را با ظرافت‌ های هنری و تدبیرهایی در عرضه محصول به دنیا داشته باشیم با این کار بدون حضور مستقیم، دیپلماسی فرهنگی کرده‌ ایم.

حجت الاسلام محمد قطبی تصریح کرد: هر واژه‌ ای بار معنایی خاصی دارد و همچنین هر عمل خاصی که ما در مناسبت‌ های گوناگونی انجام می‌ دهیم معنای خاصی را در بردارد.

وی افزود: این که مردم برای به دست آوردن معارف دینی هزینه کنند اشکالی ندارد و این از قداست معارف دینی نمی‌ کاهد.

تجلیل از برگزیدگان سوگواره مجازی بلاغ

در این مراسم از برگزیدگان سوگواره مجازی بلاغ‏ (مسابقه تولید آثار و انتشار در فضای مجازی متناسب با ایام محرم و عاشورای حسینی) تقدیر و قدردانی شد.

به نفرات اول تا سوم هر بخش این مسابقه به ترتیب سکه تمام بهار آزادی‏، نیم سکه و ربع سکه به همراه لوح سپاس تقدیم شد.

گفتنی است حدود ۴۰۰ مبلغ مجازی در سوگواره مجازی بلاغ شرکت نموده بودند و از این تعداد، قریب به ۱۰۰۰ اثر تبلیغی تولیدی به سوگواره رسیده بود و در بخش بازنشر نیز ۱۲۲۳ محتوای باز نشر شده در فضای مجازی مورد بررسی سوگواره قرار گرفته بود.

لازم به ذکر است که طبق اظهارات مدیر گروههای تبلیغی ضیاءالصالحین، حجت الاسلام میکائیل حیدری، در یکی از بخشها یکی از مبلغین بخش مجازی گروه تبلیغی ضیاءالصالحین جزو نفرات برتر این سوگواره شناخته شد که می توانست در سایر بخشها نیز عناوینی برای گروه داشته باشد...

تمامی آثار سوگواره در یک پک dvd از طرف دفتر تبلیغات تهیه و برای شرکت کنندگان در نشست توزیع شد...

img16035560.jpgimg_1470.jpgimg16035785.jpg

 

انتهای خبر/

Share