تعقیبات نماز مغرب با صدای اباذر حلواچی (کلیپ، صوت، متن)

لیست
  • تعقیبات نماز مغرب با صدای اباذر حلواچی
تعقیبات نماز مغرب به نقل از کتاب مصباح المتهجد با صدای اباذر الحلواجی با متن و ترجمه:

تعقیبات نماز مغرب با صدای اباذر حلواچی (کلیپ، صوت، متن)

تعقیبات نماز مغرب به نقل از کتاب مصباح المتهجد با صدای اباذر الحلواجی با متن و ترجمه:

﴿إِنَّ اللّٰهَ وَمَلائِكَتَهُ يُصَلُّونَ عَلَى النَّبِيِّ، يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا صَلُّوا عَلَيْهِ وَسَلِّمُوا تَسْلِيماً﴾، اللّٰهُمَّ صَلِّ عَلىٰ مُحَمَّدٍ النَّبِيِّ، وَعَلىٰ ذُرِّيَّتِهِ وَعَلىٰ أَهْلِ بَيْتِهِ.

همانا خدا و فرشتگانش بر پیامبر(صلى اللّه علیه و آله) درود می فرستند، ای کسانی که ایمان آورده اید بر او درود فرستید و سلام خاص خویش را نثار وی کنید، خدایا بر محمّد پیامبر و فرزندان او و خاندانش درود فرست.

اللّٰهُمَّ إِنِّى أَسْأَلُكَ مُوجِبَاتِ رَحْمَتِكَ، وَعَزائِمَ مَغْفِرَتِكَ، وَالنَّجاةَ مِنَ النَّارِ، وَ مِنْ كُلِّ بَلِيَّةٍ، وَالْفَوْزَ بِالْجَنَّةِ، وَالرِّضْوانَ ِ فِى دارِ السَّلامِ، وَجِوَارَِ نَبِيِّكَ مُحَمَّدٍ عَلَيْهِ وَآلِهِ السَّلامُ، اللّٰهُمَّ مَا بِنَا مِنْ نِعْمَةٍ فَمِنْكَ، لَاإِلٰهَ إِلّا أَنْتَ، أَسْتَغْفِرُكَ وَأَتُوبُ إِلَيْكَ.

خدایا! از تو موجبات رحمتت و اسباب آمرزش حتمی ات و رهایی از آتش دوزخ و از هر بلا و کامیابی به بهشت و خشنودی تو در خانه امن آن جهان و همسایگی پیامبرت محمد (درود بر او و خاندانش) را خواستارم. خدایا هر نعمتی که به دست ماست از جانب توست، جز تو شایسته پرستش نیست، از تو آمرزش می جویم و به سوی تو می پویم.

Share