مجموعه استیکرهای شهدای هسته ای

واحد سایبری اعلام کرد؛
مجموعه استیکرهای شهدای هسته ای , استیکر شهید محسن فخری زاده
محسن فخری زاده یکی از دانشمندان موثر و رده بالای حوزه تحقیقات علمی در کشور بوده است. او تنها این دانشمند حوزه تحقیقات هسته ای ایران بود که نتانیاهو در یک برنامه از او نام برده بود.

مجموعه استیکرهای شهدای هسته ای

مجموعه استیکرهای شهدای هسته ای به مناسبت شهادت محسن فخری زاده، از دانشمندان موثر و رده بالای حوزه هسته ای و موشکی کشور، تولید و منتشر شد...

به گزارش خبرنگار ضیاءالصالحین، بنیاد فرهنگی تربیتی ضیاءالصالحین ضمن عرض تبریک و تسلیت شهادت دکتر محسن فخری زاده دانشمند ارشد وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح و رئیس پیشین مرکز تحقیقاتی فیزیک (PHRC)، مجموعه استیکرهای شهدای هسته ای را جهت استفاده و نصب در شبکه های پیام رسان موبایلی تولید و منتشر کرد.

محسن فخری زاده یکی از دانشمندان موثر و رده بالای حوزه تحقیقات علمی در کشور بوده است. او تنها این دانشمند حوزه تحقیقات هسته ای ایران بود که نتانیاهو در یک برنامه از او نام برده بود.

دکتر فخری زاده یکی از چهره های تاثیرگذار ایران بود. نام محسن فخری زاده به عنوان یکی از پنج شخصیت ایرانی در فهرست ۵۰۰ نفره قدرتمندترین افراد جهان که از سوی نشریه آمریکایی فارن پالیسی منتشر شده، بود.

محسن فخری زاده از دانشمندان موثر و رده بالای حوزه تحقیقات علمی در کشور بوده است.

 

جهت دانلود و نصب مستقیم ؛ اینجا کلیک کنید: شهدای هسته ای (مخصوص تلگرام).

جهت دانلود و نصب مستقیم ؛ اینجا کلیک کنید: شهدای هسته ای (مخصوص سروش).

مجموعه استیکرهای شهدای هسته ای , استیکرهای شهید محسن فخری زاده

محل شهادت محسن فخری زاده

رجا نیوز با انتشار این خبر اعلام کرد ترور یکی از دانشمندان کشور در منطقه آبسرد دماوند (استان تهران) اتفاق افتاده است و پس از حادثه متاسفانه تلاش ها برای احیای این شخص به نتیجه نرسیده و این دانشمند به شهادت رسیده است.

انفجار در بلوار مصطفی خمینی شهر آبسرد اتفاق افتاد. شاهدان عینی یک انفجار و پس از آن صدای رگبار را تایید می کنند. گفته می شود یک خودرو هدف این ترور بوده است.

بنا بر این گزارش، سه یا چهار تن دیگر در این درگیری کشته می شوند که گفته می شود از تروریست ها بوده اند. دو جسد در درمانگاه آبسرد و تخت پر از خون فخری زاده را تأیید می کند.

نتانیاهو و محسن فخری زاده

او تنها دانشمندی بود که نتانیاهو در یک برنامه از او نام برده بود و رسانه های اسرائیلی اعلام کرده بودند که نقشه ترور وی در یک بار سال های گذشته شکست خورده بود.

رسانه های اسرائیلی ادعا کرده بودند که نام این دانشمند از طریق لیست های سازمان ملل به دست موساد رسیده است.

بیشتر بخوانید: شهید محسن فخری زاده که بود؟/ ترور دانشمند هسته ای-موشکی ایران

Share