دانلود فیلم سینمایی ردپایی بر شن (1366)

لیست
  • دانلود فیلم سینمایی ردپایی بر شن
در زمان جنگ جهانی دوم و حضور نیروهای متفقین در ایران، یک گروه نقشه برداری ارتش شوروی در مناطق کویری ایران گم می شوند. دو تن از آن ها بر اثر تشنگی و گرسنگی جان میسپارند....

دانلود فیلم سینمایی رد پایی بر شن (1366)

فیلم سینمایی رد پایی بر شن فیلمی به تهیه کنندگی بهرام صابری، کارگردانی محمدرضا هنرمند و نویسندگی حسین ترابی ساختهٔ سال ۱۳۶۶ شمسی است.

خلاصه داستان فیلم سینمایی رد پایی بر شن :

در زمان جنگ جهانی دوم و حضور نیروهای متفقین در ایران، یک گروه نقشه برداری ارتش شوروی در مناطق کویری ایران گم می شوند. دو تن از آن ها بر اثر تشنگی و گرسنگی جان می سپارند و یک نفر نیز هنگام تعرض به جوانی کویری که در حال بازگشت از سربازی است، به دست یک کویری دیگر کشته می شود. ارتش شوروی در جستجوی گمشدگان به یک قبیله چادرنشین می رسد و نشانه هایی از عبور آنها از آن منطقه می یابد. چادرنشینان متهم به قتل سه نفر روس ها می شوند روس ها مردان قبیله را دستگیر می کنند و به زندان می برند. مرد کویری که نظامی روس را کشته به همراه افراد قبیله درصدد مقابله بر می آیند. سرانجام، زندانیان با ترفندی از زندان می گریزند و با یورش به تجمع قوای شوروی در پادگان، بسیاری از آنان را به هلاکت می رساند.

بازیگران فیلم سینمایی رد پایی بر شن :

۱- بهزاد بهزادپور ۲- محسن زهتاب ۳- بهروز رضوی ۴- غلامرضا طباطبایی ۵- ابراهیم آبادی ۶- مهرانه مهین ترابی  ۷- فریده سپاه منصور ۸- سیداسماعیل بختیاری ۹- قاسم پاکرو ۱۰- محمد وثوق ۱۱- محمود قره گوزلو ۱۲- ابراهیم خلیل پیما ۱۳- مسعود خلج ۱۴- محمد مشکانی ۱۵- علی مقصودی ۱۶- رضا نویسی ۱۷- علی یزدانی ۱۸- توراندخت عظیمی ۱۹- شکراله استقامت ۲۰- محمد غازی ۲۱- نازیه شاملو ۲۲- پروین فراهانی ۲۳- آزیتا مهران پور ۲۴- منصوره ایلخانی ۲۵- محمد علیقلی ۲۶- تقی ربیعی ۲۷- ابراهیم هاشم بیگی ۲۸- حافظ محمدی ۲۹- محمدرضا باقری ۳۰- علی صنعتی ۳۱- علی اکبر فخار ۳۲- محمدرضا معارف دوست ۳۳- علی اکبر گلپا ۳۴- صادق تشویقی ۳۵- کریم رجبی ۳۶- بهروز پیروزیان ۳۷- سیدناصر هاشمی ۳۸- ابراهیم شجاعی ۳۹- مهدی قاسمی ۴۰- عباس قاصدی ۴۱- علی دشتی ۴۲- احمد احمدپناه ۴۳- حمیدرضا فرحزادی ۴۴- فریدون مستوفی ۴۵- محمدباقر سیدی

فیلم سینمایی رد پایی بر شن

جهت دانلود و تماشای فیلم و سریال های بیشتر در موضوعات مختلف و متنوع (از قبیل فیلم سینمایی - سریال تلویزیونی - انیمیشن و کارتون - سخنرانی - تلاوت قرآن و...) می توانید با کلیک روی بنر فوق به سایت فیلم و انیمیشن ضیاءالصالحین مراجعه نمایید.

 

Share